Hande Erçel son dönemin parlayan yıldızları arasında gösterilen isimlerin başında geliyor, Kerem Bürsin ile yakaladığı enerjiyi sürdürmeye devam eden ünlü ve güzel oyuncu son olarak verdiği pozlar ile adından söz ettirmeyi başardı…

Yaz ekranında ise Sen Çal Kapımı ile büyük bir çıkışa imza atan güzel oyuncu, pantneri Kerem Bürsin ile uyumuyla bu başarının sahibi oldu. Ünlü oyuncu seksi pozlarıyla da sosyal medyada hayranlarını mest etmeye devam ediyor.

Marie Claire dergisine özel pozlar veren ve açıklamalarda bulunan Hande Erçel, büyük beğeni topladı. Oyuncunun sosyal medyada paylaştığı dergi pozu ise rekor beğeni elde etti. Paylaşıma 1,5 milyon beğeni ve 15 bin yorum geldi.

Dergiye yaptığı açıklamada fit görüntüsünün nedenini anlatan oyuncu, “Hep sağlıklı besleniyorum. Saçmaladığımı düşündüğüm günler oluyor ama kendime izin veriyorum. Zaten vücut, ihtiyacı olanı sana söylüyor” diye konuştu.

NE? NASIL?  Esra Erol Programında İğrenç Olay! Gencecik Yaşında Hamile Kalan Kadın...

Bali seyahatinde öğrendiği meditasyon ve yogaya yeniden başladığını anlatan oyuncu, bunun ruhuna iyi geldiğini ifade etti.