Dillere destan güzelliği ile görenleri büyüleyen Eda Ece vermiş olduğu yeni pozlar ile görenlerin ağzını açık bıraktı. Yasak Elma dizisinin sevilen karakteri Yıldız’ı canlandıran başrol oyuncusu Eda Ece bir kere daha tüm güzelliğini gözler önüne serdi.

Tüm yaz boyunca sosyal medya hesabından tatil pozlarını paylaşan ve cesur pozları sayesinde takipçi sayısını ikiye katlayan Eda Ece daha öncede başka dizilerde ve filmlerde rol almasına rağmen kariyerinde zirveyi Yıldız karakteri ile yakalamıştı.

YILDIZ KARAKTERİ FENOMEN OLDU, DİZİDEKİ ROLÜ BÜYÜDÜ! 

Yasak Elma dizisi ilk başladığı dönemde daha az paya sahip olan Yıldız karakteri Eda Ece tarafından doğaçlama olarak yapılan komiklikler sayesinde izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncu rolünü o kadar etkili ve güzel yaptı ki seyirci ile arasında tuhaf bir ilişki kuruldu.

Dizinin tatile çıktığı yaz döneminde bile Yıldız’dan ayrılmak istemeyen Yasak  Elma dizisi fanları Ece’nin instagram hesabını adeta istila etti. İnstagram hesabını aktif olarak kullanan Eda Ece hem gelen sorulara yanıt vermesi hem de sürekli olarak paylaşım yaparak aktif olarak kullanması sayesinde takipçi sayısını rekor seviyeye taşıdı.

NE? NASIL?  Eda Ece ve İkizi Görenleri Hayrete Düşürdü!

Gelinen son noktada artık Yasak Elma dizisini çok sayıda kişi Yıldız karakteri için izlemeye başladı ve ünlü isim dizinin bile önüne geçmeyi başardı.

 

TÜM GÜZELLİĞİ İLE KARŞINIZDA: EDA ECE! 

Hello dergisinin kapağına konuk olana Eda Ece vermiş olduğu pozlar ile takipçilerini yine büyüledi. Doğal güzelliği ve kusursuz fiziği ile beğeni toplayan ünlü isim hayranlarından tam not aldı.

 

Sarı saçları ve mavi gözleri ile Holywood starlarını andıran güzel yıldız vermiş olduğu pozları ile takipçilerinden tam not almayı başardı.

 

Hayranları da güzel yıldıza bu şekilde yorumlar yaparak kendisinin Türkiye’de harcandığı şeklinde görüş bildirdiler.

 

Gelen yorumlarda ki Arapça yazıların fazlalığı da dikkat çekti.