Bir zamanlar ekranlarda fırtına gibi esen Kurtlar vadisi dizisinin  Polat Alemdarı olan Necati Şaşmaz, oldukça zor günler geçiriyor. Magazin dünyasında yer alan ve bomba etkisi yaratan haber gündem oldu.

Kurtlar Vadisi dizisinin en başarılı oyuncusu olan Polat Alemdar’ına, eşi Nagehan Şaşmaz şok bir bilgi ve iddia ile dava açtı.

Söz konusu davada yer alan verilere göre ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’a tam olarak 12 yıla kadar hapis cezası gelebilir. Gündemde yer alan habere göre Necati Şaşmaz’ın 12 yıl hapsi isteniyor. Yaşanan bu olayla şok olan ünlü ve başarılı oyuncu konu ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

Necati Şaşmaz’a 12 Yıl Hapsi İsteniyor

Necati Şaşmaz'a 12 yıl hapis

Necati Şaşmaz’a 12 yıl hapis

Söz konusu habere göre Necati Şaşmaz’a 12 yıl hapis cezası isteniyor. Kurtlar Vadisi dizisinin yaman delikanlısı yani Polat Alemdarı ve başarılı oyuncusu Necati Şaşmaz’a eşi Nagehan Şaşmaz yeni bir dava açtı.

NE? NASIL?  Bir kadının sizden hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Necati Şaşmaz’ın tamı tamına 12 yıla kadar hapis cezası ile yargılanacağı konuşuluyor. Başarılı ve yakışıklı oyuncu 48 yaşındaki Necati Şaşmaz’ın 2012 senesinde nikâh masasına oturarak ve güzel hayallerle evlendiği eşi Nagehan Şaşmaz’dan Necati Şaşmaz’a büyük bir suçlama ve ithaf geldi.

Necati Şaşmaz’ın Eşinden Şok Suçlama

Nagehan Şaşmaz'dan Suçlama

2012 yılında evlenen Necati Şaşmaz’ın eşi Nagehan Şaşmaz, eşinin ses kayıtlarını ve sosyal medya platformlarından olan WhatsApp anlık mesajlaşma yazışmalarını yasal olmayan yollardan ele geçirdi.

Bununla birlikte bu detayları boşanma davasında delil olarak ortaya koymakla suçlanan Necati Şaşmaz 12 yıla kadar hapis cezası istemi ile mahkeme tarafından yargılanıyor.

2012 senesinde severek evlendiği eşinin tüm telefon görüşmelerini ve kayıtlarını ayrıca bütün yazışmalarını eşinin kesinlikle izni ve haberi olmadan yasa dışı yollardan ele geçirip bu kayıtları boşanma davalarında kanıt olarak sunmasından şikâyetçi olan eşi Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz’ın hapis cezasına çarptırılmasını istiyor.

NE? NASIL?  Ve Polat Alemdar Açıkladı! Kurtlar Vadisi Yeniden Başlıyor

Süreç Nasıl İşleyecek

 Önceki yıllarda ekrana gelen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Necati Şaşmaz’ın yaşadığı olaylar tam anlamıyla kâbus gibi. 2012 yılında severek ve isteyerek evlendiği Nagehan Şaşmaz ünlü oyuncuya şok etkisi yaratacak bir suçlamada bulundu.

Nagehan Şaşmaz’ın iddialarına göre Necati Şaşmaz eşinin izni olmadan ses kayıtlarını ve telefon görüşmelerini yasal olmayan yollar kullanarak sızdırmış.

Bu duruma oldukça sinirlenen Nagehan Şaşmaz eşinin bu durumunu ifşa ederek hapis cezası ile yargılanmasını ve tam olarak 12 yıl ceza almasını istiyor. Bundan sonra ki sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili henüz bir bilgi yok.

Popüler bir oyuncu olarak bilinen Necati Şaşmaz konu ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. Ünlü oyuncu ve manken Necati Şaşmaz ile ilgili yaşanan bu olayın perde arkası araştırılıyor. Sonuç herkes tarafından merak ve heyecan içerisinde bekleniyor.