Sevilen şarkıların vazgeçilmez ismi Sıla sosyal medyayı salladı. Bikinili tekne pozu ile görenleri kendisine hayran bırakan Sıla’nın cesur pozu sosyal medyada bir anda en çok konuşulanlar arasına girdi.

Master Cheff yarışması ile Türkiye’de ününe ün katan Hazer Armani ile evlenen Sıla eşi ile çıkmış olduğu tatilden paylaştığı bikinili pozları ve kusursuz fiziği ile görenleri kendisine hayran etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SILA TEKNEDEKİ CESUR BİKİNİLİ POZU VE KALÇASINDAKİ DÖVMESİ İLE BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU! 

Bir dönem Ahmet Kural ile yaşadığı sansasyonel ilişkisi ve şiddet gördüğü iddiaları ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Sıla yaşadığı tüm sıkıntıları geride bıraktı.

Hayatının çalkantılı döneminde Master Chef yarışması ile popülaritesini arttıran ünlü şef Hazer Armani ile ilişki yaşamaya başlayan Sıla ardından ünlü şefin eşinden boşanması ile evlilik kararı almış ve çift hayatını birleştirmişti.

NE? NASIL?  Eda Ece Beğendiği Erekleri Sıraladı! Şok Olacaksınız!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİKİNİLİ POZUNU BEĞENENLER ARASINDA SILA’NIN EŞİ HAZER ARMANİ’DE YER ALDI! 

Sosyal medyada halen kendi soy adını kullanmaya devam eden Sıla Gençoğlu eşi ve arkadaşları ile beraber çıkmış olduğu tatilden tekne pozu paylaştı.

Cesur bikinisi ile sere serpe uzanırken vermiş olduğu pozu kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına giren Sıla takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu. Paylaşımına kısa sürede yoğun mesaj gelen Sıla’nın resmine eşi Hazer Armani’de yangın emojisi koyarak yanıt verdi.

Kısa sürede 150 bin beğeni alan sılanın cesur pozu yakın arkadaşlarının da beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Ekranların sevilen isimlerinden Gonca Vuslateri Allah yazara yorum yaparken Caner Erkin’in eşi Şükran Ovalı ise kelebek ve nazar boncuğu emojisi koyarak yakın arkadaşının resmine yorum yaptı.

NE? NASIL?  Akne ile mücadele nasıl olmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıla daha öncede yaz döneminde çıkmış olduğu tatillerinde bikinili olarak magazin muhabirlerine yakalanmaktan kurtulamamıştı. En az sesi kadar güzel olan kusursuz fiziğini de hayranlarından esirgemeyen Sıla leopar desenli cesur bikinisi ile vermiş olduğu tekne pozuyla takipçilerinden tam not aldı.

Arkadaşları ile Gökova’da tatil yapan Sıla Gençoğlu bu yaz yine sık sık tatillerinden resim paylaşmış ve hayranlarından tam not almayı başarmıştı. Sıla’nın cesur pozu beğeni ve yorum yağmuruna tutulurken hayranlarının tümü olumlu yorumda bulunarak ünlü şarkıcıya moral verdi.