Güzelliği ile büyüleyen Elçin Sangu You Tube üzerinden yayımlanan canlı yayında bir süredir ayrı kaldığı hayranları ile buluşarak hasret giderdi. Çok sayıda dizide ve filmde rol olmasına rağmen Kiralık Aşk dizisinde canlandırmış olduğu Defne karakteri ile kariyer patlaması yaşayan ve büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Elçin Sangu‘nun hiç bilinmeyen lanet bir huyu ortaya çıktı!

ELÇİN SANGU HUKUK FAKÜLTESİ OKUYACAK MI, ALBÜM ÇIKARACAK MI, ŞARKICI OLACAK MI?

Son olarak İyi Günde Kötü Günde dizisinde canlandırdığı Leyla karakteri ile ekranlara dönüş yapan Elçun Sangu Onedio tarafından yapılan You Tube yayınına katıldı.

Daha önce vermiş olduğu bir röportajında Hukuk Fakültesinde okumak istediğini çok belirten Sangu’ya bu hayalini gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği sorulurken Sangu bunun hayali olduğunu ama bu hayali gerçekleştirmek için özel bir çabası olmadığını söyledi.

NE? NASIL?  Yasemin Erbil Gecelikli Kıyafetiyle Olay Pozlar Verdi! Görenler Adeta Mest Oldu...

Hukuk Fakültesinin sürece bağlı olduğunu belirten Sangu bu hayalini gerçekleştireceğini ancak bunun için özel bir çalışma içerisinde olmadığını söyledi.

10 parmağında 10 marifet olduğu bilinen güzel oyuncunun aynı zamanda Opera bölümü mezunu olması nedeni ile albüm çalışması yapıp yapmayacağının sorulması üzerine ise Öyle albüm yapmak, şarkıcılığa geçmek gibi bir şey yok ama tabii ki arada küçük küçük sürprizler olabilir” diyerek albüm değil ama single sinyali verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇERKES GÜZELİ ELÇİN SANGU EN SEVMEDİĞİ HUYLARINI AÇIKLADI!

Çerkes bir ailenin kızı olan Elçin Sangu böyle bir evde büyümenin kendisi üzerindeki etkilerinin sorulması üzerine Çerkes adetleri ile büyümenin kendisine güzel şeyler kattığını ancak bazı lanet huylar edinmesine de neden olduğunu belirterek “Herkesin oturup kalkmasından, konuşmasından, yemesinden, içmesinden lanet bir şekilde gözümü ayıramıyorum.

NE? NASIL?  Eda Ece ve İkizi Görenleri Hayrete Düşürdü!

Elimde değil, çünkü biz; bacak bacak üstüne atılmaz, kahve verdikten sonra geri geri çıkılır. Büyük yanında oturulmaz gibi katı şeylerle büyüdüğümüz için” diyerek kendisinin de bu tip takıntıları olduğunu söyledi.

Başkalarının bu kurallara aykırı davrandığını gördüğü zaman ister istemez hayretle onlara bakmaktan kendisini alamadığını belirten Sangu kendilerinin ve onlardan sonra gelen neslin bu döngüyü kırdığını dile getirdi.

ELÇİN SANGU SOSYAL MEDYADAN GELEN SORULARI YANITLADI