Bir döneme damga vuran ve Kanal D ekranlarında ana haber bülteni spikeri olarak her akşam evlerimize konuk olan Buket Aydın ani bir karar ile istifa ettiğini duyurmuştu.

O dönem üst üste yaşamış olduğu olaylar, istifa haberi sonrası ortaya çıkan aşk iddiaları ve boşanma süreci ile Buket Aydın bir anda magazin muhabirlerinin sıkı takip ettiği bir figür haline gelmişti. Kendine has haber sunuşu ile kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturan güzel sunucunun ekranlara dönüş tarihi de belli oldu!

BUKET AYDIN NEDEN İSTİFA ETTİ?

Hatırlanacağı üzere güzel sunucu daha öncede pek çok kez gündeme gelen istifa etti haberlerinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden Mayıs ayında istifa ettiğini duyurmuştu.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Aydın 2 senedir görev yapmış olduğu Demirören Medya Grubu’ndan kendisinin ve ailesinin oluşan baskı nedeni ile çok fazla yıpranmasını neden göstererek istifa ettiğini duyurmuştu.

NE? NASIL?  Yasak Elma Yıldızı Eda Ece Şok Pozlar Verdi! Adeta "Burada Harcanıyor" Dedirtti...

 

BUKET AYDIN EKRANLARA NE ZAMAN GERİ DÖNECEK? İŞTE EKRANA DÖNÜŞ TARİHİ! 

Magazin muhabirlerine Zorlu Alışveriş Merkezi çıkışı yakalanan güzel sunucu basın mensuplarının dönüş tarihin sorması üzerine vermiş olduğu uzun ara dönemi boyunca bol bol tatil yaparak dinlenme fırsatı elde ettiğini belirterek “Ekranları çok özledim. İnşallah, kısa zamanda tekrar sevenlerimle buluşacağım.

Gelen ciddi teklifler var. Biraz klasik olacak ancak istediğim ve içime sinen bir programda yer almak istiyorum. Süreç devam ediyor. Ekranları çok özledim. İnşallah, kısa zamanda tekrar sevenlerimle buluşacağım” diyerek hayranlarını sevindirecek açıklamalarda bulundu.

 

BUKET AYDIN KİMDİR, NERELİDİR?

1985 doğumlu olan Buket Aydın İstanbul Kültür Üniversitesi/ Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Kadıköy’de bulunan Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda eğitim aldıktan sonra özel bir radyoda haber spikerliği yaparak kariyerine başladı.

NE? NASIL?  Merve Boluğur İç Çamaşır Giymeden Mini Giydi! Beğeni ve Yorum Rekorları Geldi...

Ekranlara KanalTürk televizyonu ile geçiş yapan güzel sunucu burada ilk olarak spor programı sunucu olarak görev aldı, ardından ise hafta sonu ana haber bülteni için kameralar karşısına geçti. Ardından kariyerine TRT Türk ve NTV kanalında devam eden güzel sunucu 2018 yılında Kanal D ana haber bülteni sunucusu olarak görev almaya başlamıştı.

BUKET AYDIN NASIL KEŞFEDİLDİ? İŞTE KENDİ AĞZINDAN MERAK EDİLEN KEŞFEDİLME HİKAYESİ