Esra Erol’un programında yaşanan rezaletin şoku henüz atlatılamamışken bir büyük rezillikte Müge Anlı’nın programında yaşandı. Yılların deneyimli sunucusu Müge Anlı’nın bile utançtan kıpkırmızı olmasına neden olan olay izleyenlere ise artık bu kadar da olmaz dedirtti.

Esra Erol’da yaşanan programının ardından sosyal medyada başlayan büyük tepki sonrasında Müge Anlı’nın programında da benzer bir olayın yaşandığının ortaya çıkması üzerine yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

 

ESRA EROL’DA PROGRAMINDA NE OLDU, TEPKİ ÇEKEN YASAK İLİŞKİ NE?

Ne yazık ki gündüz kuşağında ortaya dökülen kirli ilişkiler toplumun ne kadar büyük dejenere olduğunu da gözler önüne seriyor. Eşlerin birbirini komşuları ile aldatması, evlilik vaadi ile evden kaçan çocuklar, eşlerinin dayısı ile kaçanlar mı, daha neler neler!

Bu programlar arasında yer alan Esra Erol’da programında eşini komşusu ile aldattığı ortaya çıkan kadın canlı yayında çocuğunun eşinden değil de komşusundan olduğunun ortaya çıkması üzerine göbek atarak sevinç çığlıkları ile stüdyoyu adeta inletmişti.

NE? NASIL?  Serpil Örümcer'in son hali yürekleri sızlatıyor

Yaşanan rezalet büyük tepki çekerken sosyal medyada programın yayından kaldırılması istenmişti.

 

MÜGE ANLI BİLE UTANÇTAN KIZARDI, İNŞAATTAN DÜŞEREK ÖLEN KİŞİNİN EŞİNİN YASAK AŞKI SKANDALA DÖNÜŞTÜ! 

Esra Erol’da programında patlak veren rezalet sonrasında Müge Anlı’nın programında işlenen çarpık ilişkiler yumağı da yeniden gündeme geldi.

3 sene öncesi geçimini inşaat işçiliği yaparak kazanan Hüseyin Aslan iş kazası geçirerek hayatını kaybetti. İnşaattan düşen genç adamın iş kazasına mı yoksa yasak aşk cinayetine mi kurban gittiği araştırılmaya başlandı.

Konunun canlı yayında işlenmeye başlanması ile beraber aynı inşaatta çalışan Adem ile Hüseyin Aslan’ın eşinin yasak aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Hatta canlı yayına katılan kişiler Hüseyin Aslan’ın eşi olan Emel Hanımın iki kişi ile daha ilişkisi olduğunu iddia ederek Müge Anlı’nın dahi canlı yayında kıpkırmızı olmasına neden olmuştu.

NE? NASIL?  Derinlemesine cilt temizliği nasıl yapılır? Sıkılaşmaya yardımcı ürünler nelerdir?

 

EŞİ ÖLDÜKTEN 2 AY SONRA CİNAYET ZANLISI İLE EVLENDİ! 

Olayları bu kadar alevlendiren ise inşaatta hayatını kaybeden Hüseyin Aslan’ın ölümünün üzerinden henüz 2 ay geçmişken eşi Emel ile aynı inşaatta çalıştığı Adem isimli kişinin evlenmesi olmuştu.

Canlı yayına katılan bir kişinin Emel Çelik’i bir başkası ile ilişkiye girerken gördüğünü iddia etmesi üzerine stüdyo bir anda karışmış, büyük bir kavga başlaması üzerine Müge Anlı canlı yayına ara vermek zorunda kalmıştı.

Yaşanan çirkin ilişkiler izleyenlerin ağızlarını açıkta bırakmış, büyük tepki çekmişti.

ADEM ÇELİK’TEN ŞOK EDEN AÇIKLAMA GELDİ! HÜSEYİN ASLAN CİNAYETİ Mİ KURBAN GİTTİ?