Türk Telekom aylık 10 GB ve haftalık 30 GB bedava internet kampanyaları devam ediyor. Çanakkale ve Balıkesir'de yaşayan vatandaşlar için Türk Telekom hediye bedava internet dağıtıyor. Peki, Türk Telekom 30 GB bedava internet nasıl alınır? İşte, bedava internet ile ilgili detaylar…

Türk Telekom müşterilerine 30 GB bedava internet veriyor. Her daim yapmış olduğu kampanyalar ile adından oldukça bahsettiren Türk Telekom, müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Türk Telekom yeni kampanyası ile 30 GB hediye bedava internet dağıtıyor. Peki, Türk Telekom 30 GB bedava internet nasıl kazanılır? Detayları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Müthiş kampanyaları ile her zaman ilgi odağı olan Türk Telekom’dan müşterilerine hediye bedava internet yağmuru kaldığı yerden devam ediyor. Cep telefonu operatörleri arasında en güçlü alt yapıya sahip olan firmalardan Türk Telekom; haftalık bedava internet almak isteyenlere 30 GB, aylık bu fırsattan yararlanmak isteyenlere de 10 GB bedava internet veriyor.

NE? NASIL?  MasterChef Türkiye'yede İfşa Gerçek oldu

Bu İllerde Yaşayanlara Türk Telekomdan 10 GB Bedava İnternet

30 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya doğrultusunda Türk Telekom tarafından İlinize Özell Hediye 10 GB internet kampanyası bu bağlamında Ekim ve Kasım ayı süresince Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşayan vatandaşlar için bedava internet müjdesi geldi.

Eğer sizde bu iki ilden birinde yaşıyorsanız Türk Telekomdan yeni bir hat alarak ya da numaranızı taşıyarak bedava internet kazanabilirsiniz. Çanakkale ve Balıkesir illerinde yaşayan vatandaşlar Türk Telekom bayisine giderek; Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden birine geçiş yapabilirler.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Günlük 5 GB hediye, gece geçerli 10 GB hediye internet ve haftalık 30 GB hediye internet paketi gibi çok sayıda seçeneği müşterilerine sunan Türk Telekom, bedava internetin yanı sıra her yöne sınırsız konuşma, hediye arayanı bil servisi, MNG Kargodan  %30 indirim ve Enterprise’den %40 İndirim gibi farklı çok sayıda seçeneğide içerisinde barındırıyor.

NE? NASIL?  Tarif Sorduracak Mükemmel Şerbetli Tatlı Tarifi

Hemen sizde 4.5 G’ye geçerek 30 gün boyunca geçerli olan 30 GB bedava internetinizi Türk Telekomdan alabilirsiniz.”,