QNB Finansbank yapmış olduğu kredi kampanyası ile kasım ayı için dengeleri değiştirecek gibi görünüyor… Yapmış olduğu konut kredisi kampanyasında %100 peşinatsız kredi fırsatı sunuyor bunun yanı sıra 180 Ay vade ile %1.45 faiz oranı ile de diğer bankaları solladı gibi görünüyor, yapmış olduğu bu konut kredisi kampanyası yoğun ilgi görüyor işte bu kredi haberinin detayları…

Herkes kendi evinin sahibi olmak ister. Artık bu hayalinizi gerçekleştirmeniz QNB Finansbank konut kredisi ile mümkün hale geliyor.

QNB FİNANSBANK YENİ KONUT KREDİSİ

180 aya kadar vade seçeneği,

Sabit faiz oran imkanı ile öngörülebilen ödemeler,

Satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde yüzüne varan kredi.

Kredi İçin Koşullar Nelerdir?

Kredinizi Türk Lirası  cinsinden kullanabilirsiniz.

Hem mevcut eviniz için hem de yeni satın alacak olduğunuz konut için eksper değerlendirmesi yapılır.

NE? NASIL?  Vazgeçemeyeceğiniz Şahane Şerbetli Tatlı Tarifi

Yalnızca tapuda “mesken” olarak görünüyor olan yerler için gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

Sabit faizli kredi seçeneğinde ödemekte olduğunuz  kredi taksit ödemelerinin birden fazlasını erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayın üzerinde değil ise  ödenen anaparanın yüzde 1’ini, 36 aydan fazla ise yüzde 2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir.

Teminat olarak ise mevcut konutunuz ve satın alacağınız konutun gösterilmesi yeterlidir. Genelde kefil koşulu aranmamak ile beraber QNB F gerekli gördüğü durumlarda kefil talep edebilir.

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

Peşinatsız  yüzde 100 Konut Kredisi’ne QNNB Finansbank şubeleri veya web sitesinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Gerekli evrakları tam bir şekilde teslim ettikten sonra kredi başvurunuz değerlendirmeye alınır.

Başvurunuzun hızlı bir şekilde işleme konması için gerekli evraklar ise şu şekildedir:

Satın alınacak evin tapu fotokopisi,

NE? NASIL?  Unutulmaz Lezzeti ile Enfes Börek Tarifi

Kimlik belgesi,

Güncel tarihte ki herhangi bir fatura,

Maaş bordrosu veya gelir belgesi.

Yapılacak inceleme sonrasında ise bankamız ek evrak veya teminat talep edebilir.

Ekspertiz Değerlendirmesi

Krediniz onaylandıktan sonraki 3 iş günü içerisinde konutunuzun ekspertiz değeri belirlenir. Ekspertiz değeri ise alabileceğiniz kredi tutarınızı belirleyecektir.

Ödeme Planı

Ödeme planınız ise bütçenize ve talep ettiğiniz ödeme durumunuza göre  belirlenir. Evrakların imzalanması için QNB Finansbank şubesine davet edilirsiniz.

İpotek ve Satış İşlemi Nasıl  Gerçekleşir?

Satın alacağınız evin bağlı olmuş olduğu Tapu Müdürlüğü’nden almış olduğunuz randevu saatinde bankamız tarafından size özel olarak görevlendirilen personel ile ipotek ve satış işlemi gerçekleştirilir. İpotek tesis süreci tamamlanır ve yeni evinize kavuşmuş olursunuz.

 Faiz Ve Oranlar

100.000 TL tutarını 36 ay ile vadelendirdiğinizde; Aylık taksit 3 bin 585 Türk Lirası. Faiz oranı %1,45 ve toplam ödenmesi gereken tutar ise 129 bin 67 Türk Lirası.

NE? NASIL?  Tavada Kestane Yapmanın Püf Noktaları Muhteşem Lezzetli

100.000 TL konut kredisi kullanıp 48 ay ile vadelendirdiğinizde; Aylık ödemeniz gereken taksit 2 bin 906 Türk Lirasıdır. Uygulanacak faiz ise yüzde 1,45 olup geri ödemeniz gereken miktar ise 139 bin 499 Türk Lirası.