Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Merve Boluğur bu seferde nefes kesen süper mini elbisesi ile yürekleri ağızlara getirdi. Güzelliği ile büyüleyen ve bu güzelliğini giydiği cesur kıyafetlerle göz önüne sermekten hiç çekinmeyen Merve Boluğur iç çamaşırsız giymeyi tercih ettiği süper mini elbisesi ile hayranlarını da ikiye böldü.

 

MERVE BOLUĞUR SÜPER MİNİ ELBİSESİNİ İÇ ÇAMAŞIRSIZ GİYDİ, GÖRENLERİN YÜREKLERİNİ HOPLATTI! 

Tüm yaz boyunca sosyal medya hesabından paylaştığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeyi başaran Merve Boluğur bu seferde İstanbul’da görenlerin ağzını açık bıraktı.

Son derece cesur giyinmeyi seven, güzelliğini gözler önüne sermekten hiç çekinmeyen Boluğur bu sefer İstanbul’da bir erkek arkadaşı ile görüntülendi. Süper mini siyah elbisesi, markalı çantası, parmak arası terliği ve güneş gözlüğü ile aslında sade giyinen bir zamanların Acemi Cadı’sı Merve Boluğur elbisesinin göğüs dekoltesi ile görenleri şaşkına çevirdi.

NE? NASIL?  Tam Kıvamında Ayva Reçeli Nasıl Yapılır ?

 

SÜPER MİNİ SİYAH ELBİSE VE GÖĞÜS DEKOLTESİ İLE GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ! 

Kırmızı ruju ve derin göğüs dekolteli elbisesi ile görenlerin dönüp bir kere daha baktığı Merve Boluğur’un süper mini siyah elbisesi ile erkek arkadaşının motosikletine binmesi de şaşkınlık yarattı.

Etrafına toplanan meraklı kalabalığa aldırmayan Merve Boluğur kendisini görüntüleyen kişilere sadece gülümsemekle yetinirken çıkışta hiç bir açıklamada bulunmadı.

 

BEBEK’TE BİR MEKANDA ERKEK ARKADAŞI İLE KAHVE İÇİP SOHBET ETTİ

Merve Boluğur ve adını açıklamadığı erkek arkadaşı Bebek Grandpa isimli bir mekanda baş başa oturarak bir süre sohbet etti.

Tüm güzelliğini gözler önüne seren süper mini elbisesinin göğüs bölümünde yer alan dekolte ve Boluğur’un elbisesini iç çamaşırsız giymesi sosyal medyadaki takipçilerini de ikiye böldü.

 

Bazı takipçileri Merve Boluğur’u ağır bir şekilde eleştirerek “artık ne yaptığını bilmiyor”, ” ne giyeceğini şaşırdı” , “elbisesini ters giymiş heralde” şeklinde giymiş olduğu elbiseye tepki gösterdi.

NE? NASIL?  Tam Bir Kış Tatlısı Ispanaklı Pasta

 

Murat Dalkılıç ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra magazin basını tarafından çok daha yakın bir şekilde takip altına alınan Merve Boluğur tüm yaz boyunca tatilden bikinili pozlarını paylaşarak takipçilerinin gözlerine bayram ettirmiş, sosyal medyadaki takipçi sayısını bariz bir şekilde arttırmayı başarmıştı.