Dizilerin güzel ve ünlü ismi Hande Erçel verdiği cesur pozlarla adından söz ettirmeyi başardı işte güzel ünlünün verdiği o seksi pozlar….  Son dönemin en çok konuşulan kadın oyuncularından biri olan  Erçel, yakışıklı oyuncu  Kerem Bürsin ile yakaladığı sinerji sayesinde kariyerinde büyük bir yükselişe koşuyor.

Önceki dönemlerde yayınlanan Siyah İnci dizisinden sonra yaşadığı problemleri, Halka dizisi ile aşmaya çalışan Hande Erçel, geçen dönem Azize dizisinin kısa süreli olmasının üzüntüsünü bir süre üzerinden atamamıştı.

Hande Erçel Seksi Pozlar Vermeye Devam Ediyor

Hande Erçel Yine Seksi Poz Verdi

Hande Erçel Yine Seksi Poz Verdi

Yaz ekranı döneminde ise “Sen Çal Kapımı” dizisi ile büyük bir çıkışa geçen güzel oyuncu, partneri Kerem Bürsin ile olan uyumuyla adeta göz dolduruyor. “Sen Çal Kapımı” dizisi ile başarılı olan ünlü oyuncu, vermiş olduğu seksi pozlarıyla da sosyal medya üzerinde hayranlarını ve sevenlerini adeta mest etmeye devam ediyor.

NE? NASIL?  Evde Kuşburnu Reçeli Nasıl Yapılır?

Vermiş olduğu cesur ve seksi pozlarıyla gündemden düşmeyen Erçel, başarılı bir şekilde kariyer hayatına devam ediyor.

Marie Claire Dergisine Çok Özel Pozlar

Hande Erçel Poz

Hande Erçel Poz

Ünlü magazin dergileri arasında yer alan Marie Claire e çok özel pozlar veren ve çeşitli açıklamalarda bulunan Erçel, büyük beğeni toplayarak dikkat çekti. Güzel oyuncunun sosyal medya platformlarında paylaştığı dergi pozu ise tam anlamıyla rekor beğeni elde etti.

Paylaşıma tamı tamına 1,5 milyon beğeni ve 15 bin adet yorum yağdı. Hande Erçel Marie Claire dergisine vermiş olduğu cesur pozları ile yine kendinden bekleneni yaparak yeni bir rekora imza attı. Hande Erçel’in pozlarını görüntüleyen hayranları mest oldu.

Dergiye yapmış olduğu açıklamada fit duruşunun sebebini anlatan güzel oyuncu, “Hep sağlıklı ve düzenli besleniyorum. Ara sıra saçmaladığımı düşündüğüm günler oluyor ama kendime bir kaç gün izin veriyorum. Zaten vücut, ihtiyacı olanı sana söylüyor ve uyarıyor” diye konuştu.

NE? NASIL?  Yalancı Kokoreç Tarifi Hemde Mantardan

Meditasyon Ve Yoga İle Zinde Kalıyorum

Hande Erçel Seksi Poz

Hande Erçel Seksi Poz

Yaz tatilini Bali ülkesinde geçiren Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri için Türkiye’ye dönmüştü. Tatilde bol bol dinlendiğini ve enerji depoladığını açıklayan oyuncu Bali seyahatinde meditasyon ve yoga öğrendiğini ifade etti.

Öğrendiği bu iki uygulamadan memnun olduğunu dile getiren Erçel meditasyon ve yoga sayesinde zinde olunacağını ve herkesin bu iki uygulamayı yapması gerektiğini açıkladı.

Bu sene Annesini kaybetmesinin üzüntüsünü yaşayan Hande Erçel sosyal medya platformu üzerinden Annesi ile ilgili paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.

Yaz tatilini geçirdiği Bali de öğrendiği meditasyon ve yogaya yeniden start verdiğini belirten güzel oyuncu Hande Erçel bunun ruh haline oldukça iyi geldiğini ifade ediyor. Vermiş olduğu seksi ve cesur pozlarıyla magazin dünyasında fırtınalar estiren Erçel büyük bir hayran kitlesine sahip.