Siyah t-shirtler ile kombin nasıl yapılır? hem yaz hem de bahar aylarında siyah giyinmeyi seven kadınlar için önemli bir soru. Siyah t-shirt sevse de bunu hangi parçalarla birlikte kullanacağına karar veremediği için bundan vazgeçen kişi sayısı çoktur. Aslında siyah kombin yapması kolay bir renktir ama özellikle yaz ayları için koyu bir renk olmasından dolayı hangi renklerle bir araya getirileceği sorun haline gelebilir.

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki siyak t-shirtleri herhangi bir açık renkle birleştirmek ve şık bir kombin oluşturmak zor değildir. Bu konuda seçebileceğiniz renkler arasında beyaz, pudra ve mavi tonları bulunuyor. Ama sizin yaratıcılığınıza göre renk skalası da geniş tutulabilir.

Kot Pantolon ve Siyah T-shirt

İlk çıktığı günden beri vazgeçilmez bir kıyafet olan kot pantolonlarla siyah T-shirtleri çok rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Kot pantolon rengine karar verirken biraz daha rahat davranabilirsiniz. Çünkü siyah bir T-shirt açık mavi, koyu mavi, indigo, eskitilmiş görünümlü kot renkleri de dahil olmak üzere hemen her türlü kot pantolonla kombin yapılabilir. T-shirt’ünüzün boyuna göre rahat bir kombin yapabilirsiniz.

Mesela rahat ve salaş bir şıklık için kısa bir siyah T-shirt ve de bileğin yukarısında bir kot seçebileceğiniz gibi, kot pantolonunuzun bacak boyuna kendi vücut ölçülerinize göre de karar verebilirsiniz.

Siyah bir T-shirt, klasik bir görünüm elde etmek için sadece bir siyah kot pantolonla da kombin yapılabilir. Hatta gri tonlardaki kot pantolonlarla da şahane durur. Önemli olan kot pantolon tercihinde vücut yapınızı göz önünde bulundurmanız ve kendinize şık bir siyah T-shirt bulmanızdır.

NE? NASIL?  Artık Denize Girerken Bir Kez Daha Düşüneceksiniz! İşte Korkunç Deniz Tehlikesi!

İzleyin: HACKS to make a BLACK T-SHIRT LOOK GOOD!

Kumaş Pantolonlar ve Siyah T-shirt

Siyah T-shirt bej renkli ve keten bir yazlık pantolonla da kombin yapılabilir. Ayrıca kumaş pantolon rengi eçerken boz ve toprak renginin ddiğer tonlarını da tercih edebilirsiniz. Ama kahverengiye yakın ya da koyu kahverengi bir pantolon seçmemeye özen gösterin. Çünkü siyahın uyumsuz olduğu renklerin en başında kahverengi gelir.

Öte yandan kumaş ya da keten pantolon seçerken pudra tonları ve mavi tonları da tercih edebilirsiniz. Mavinin çok açık tonlarına gitmeden ortanın biraz altı açık mavi tonları seçebilirsiniz.

Video: Çağla | Bir Tişörtle Kaç Kombin Yapıyorum?

Etekler ve Siyah T-shirtler

T-shirt giydiniz diye mutlaka altına pantolon giymek zorunda değilsiniz tabi ki. Uzun bir etekle siyah T-shirt kombini yapılabileceği gibi kısa, mini eteklerle de rahatlıkla siyah bir T-shirt kombinlenebilir. Mesela uzun ve hafif yırtmaçlı bir etek ve siyah bir crop t-shirt size hem rahat hem de özgün bir şıklık verebilir.

Öte yandan daha hareketli bir siyah T-shirt kombini için dantelli ya da farklı detaylara sahip olan mini eteklerden de yararlanabilirsiniz. Sadece siyah bir deri, kalem etek ve bir siyah T-shirtle gece kombini de yapabilirsiniz. Bu kombini renklendirirken şık stilettolardan ve metalik ya da altın renkli takılardan yardım alabilirsiniz.

NE? NASIL?  1 Ayda 10 kilo verdiren diyet listesi nasıl olmalı?

Culotte ya da Geniş Paçalı Pantolonlarla Siyah T-shirt Kombini

Culotte pantolonların en önemli özelliği oldukça rahat ve salaş görünmeleri. Bu pantolonları siyah bir T-shirtle birleştirirseniz çok salaş bir şıklık kazanabilirsiniz. Geniş paçalı pantolonlar da bundan yaklaşık on yıl önce yeniden moda olmaya başladığından beri vazgeçilmeyen parçalar. Sgeniş paça bir pantolonu crop ya da uzun bir siyah T-shirtle birleştirmek de sanıldığı kadar zor değildir.

Tulumlar ve T-shirtler

bahar aylarında açık ya da hafif koyu renk bir tulumun üzerine geçireceğiniz siyah ve geniş bir T-shirtle hiç zorlanmadan rahat bir şık elde edebilirsiniz. Tulumunuzun rengi açık bir ton olabilir. Önemli olan T-shirtün biraz bol kullanılıp boynundan ya da yakasından altındaki tulumun görünmesine izin vermek.

Gömlekler ve T-shirtler

Siyah bir T-shirtün üzerine gömlek ve altına bir pantolon giyerek oldukça şık görünebileceğinizi de unutmayın. Hatta bu kombin rahatlıkla bir etekle de yapılabilir. Önemli olan gömlek rengi ve etek rengi seçimidir. Siyah T-shirt hem açık hem de koyu renk bir gömlekle birleştirilebilir. Hırka gibi kullanılan bir gömlekle bahar aylarında bir kombin yapılabilir.

İZLEYİN: SİYAH TİŞÖRT NASIL GİYİLİR? | SİYAH TİŞÖRT KOMBİN

Siyah T-shirt Modelleri

T-shirtler kadınların dolabında her zaman bulunan ve çok pratik kıyafet seçenekleridir. Siyah T-shirtler ise çoğu kadın için olmazsa olmaz seçenekler arasındadır. Feminen bir görünüm elde etmek isteyen yuvarlak yüzlü ve daha kısa bir boyna sahip olan bir kadın daha keskin bir görünüm elde etmek için V yaka bir siyah T-shirt tercih etmelidir.

NE? NASIL?  Bebekler nasıl yıkanmalıdır?

Böyle bir siyah T-shirt hem günlük hem de daha klasik bir şıklığın parçası olabilir. Öte yandan spor giyinmeyi seven, uzun bir boyna sahip ve de ince uzun yüzlü kadınlar sıfır yaka ya da bisiklet yaka bir siyah T-shirt giyebilir. Bu T-shirtler üzerine seçeceğiniz bir ceketle şıklığınızı tamamlar. Çok spor ve şık bir tercih yapmak isteyenler kesinlikle yuvarlak yaka bir siyah T-shirt seçmelidir.

Cool ve Grunge Bir Kombin

Siyah ve düz t-shirtler her zaman cool ve grunge bir tarzın baş aktörüdür. T-shirt seçerken dikkat edilmesi gereken yakadan farklı diğer konu ise T-shirtünüzün kesimidir. Burada karar verirken vücut tipinize göre bir seçim yapmalısınız. Dökümlü, uzun ve dar kesimli bir T-shirt ince vücutlu bir kadının hem günlük hem de resmi kıyafetleri tamamlayabilir. Ama ince vücutlular bol kesimli t-shirtleri de rahatlıkla taşıyabilen şanslı kadınlar. Daha kilolu ve bel bölgesi daha etli olan kadınların çok salaş kesimlerden uzak durması daha iyi olur. Eğer vücudunuza uyan kesimi bulabilirseniz siyah Tshrt her zaman rahatlıkla kombin yapılabilecek bir parçadır.