Siyah her dönem moda ikonlarının tercihlerinde başı çekmiştir. Siyah asilliği, ağırlığı simgeler pek çok resmi dairede kullanılır cenazelerde de tercih edilen siyah kullanım amaçlarına göre çok fazla şekil oluşturur pek çok alanda farklı anlamları simgeler. Bu simgeler insanlara çağrışımlarda bulunur üzüntüyü, asilliği gibi şeyleri simgeleyebilir.

Siyah bluz nerelerde tercih edilir?

Siyah her zaman kurtarıcıdır. Kadın dolabı denilince akla ilk olarak siyah renkteki her şey gelebilir siyah bluz ise her zaman her yerde tercih edilebilir. Yemekte, okulda, işte, sporda kısaca her alanda kurtarıcı olabilir peki bu kurtarıcı parça olan siyah bluz nelerle giyilebilir. Altına geniş uzun bir salaş etekle tercih edilebilir yaz mevsimin de sahil kenarında kullanılabilir. Onun dışında altına dar biz midi siyah etekle iş toplantılarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bir başka kombin ise altına giderek genişleyen mini bir renkli çiçek desenli etek bu kombini her yerde kullanabiliriz. Sonra ki kombin şu olabilir: krem rengi bir kumaş pantolon ile tamamlayıcılık elde edilir ve her yerde kullanılabilir. Diğer kombine geçersek dar bir siyah kot olabilir bu kıyafetlerin içinde incecik ve uzun hissedeceksiniz.

NE? NASIL?  Ter kokusunu nasıl önleyebiliriz?

Video: Kombin Önerileri/ Dikkatleri Üzerinize toplayın!

Siyah bluzu başka nelerle giyebiliriz?

Siyahın vazgeçilmez yapısı giyimlerin onun üzerinden şekillenmesine sebep olur demiştik şimdi ise sıra makyaj olarak siyahın ne tür etkiler bıraktığıdır siyahın altına tercih edilen her bir siyah parça için üzerine hafif bir göz makyajı altına hafif bir allık ve dudaklara nefes kesen bir mat kırmızı kesinlikle yanlış bir seçenek olmaz bu kombini halka küpelerle tamamlamakta mümkün. Daha sonrasında altına giyilen salaş etekler için pembeli bir göz makyajı şeftali tonunda ki allıklar ve sade bir ruj yeterli olacaktır.

Gidilecek olan yerin giyilen kıyafette ve yapılan makyajda rolü büyüktür böylece abartmamak çok önemlidir siyahı etkili kullanabilmek nasıl ki ön plana çıkarıyorsa bizi yanlış ve abartılı kullanım ise yerine göre bizi rezil de edebilir bu noktalara çok dikkat etmek gerekir siyahı etkili kullanmak dediğimiz nokta tam olarak buradadır.

NE? NASIL?  İnternetin çocuk gelişimi üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?

İzleyin: Black Tshirt & Blue Jeans Outfit Ideas