Beklenen Migros indirim kataloğu yayımlandı. Pandemi döneminde vatandaş büyük geçim derdine düşerken Migros başlattığı indirimlerle aile bütçesine dev katkı sunuyor. Yapılan büyük indirim kampanyaları sayesinde vatandaş bu kriz döneminde sepetini çok daha ucuz fiyatlarla doldurmanın mutluluğunu yaşıyor.

12 Ekim 2020 tarihine kadar sürecek olan dev kampanya ile Migros adeta indirim çılgınlığı yaşarken pek çok farklı kategoride ürünler diğer marketlere oranla çok daha düşük fiyatlarla satışa sunuldu. Ancak indirimli ürünlerin tümü stoklarla sınırlı tutulduğu için indirimden faydalanmak isteyen vatandaşların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

BUGÜN MİGROSTA HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR?

Hafta sonuna özel olarak sunulan indirim kampanyası ile 12 Ekim 2020 Pazartesi gününe kadar çok sayıda fırsat ürününde büyük indirimler yapılıyor. Migros farklı ihtiyaçlara hitap edebilmek adına 3 farklı kampanya başlatırken;

Bisküvi, gofret ve kek çeşitleri için % 65 indirim + 3 al 2 öde fırsatı,

NE? NASIL?  Migros Kasım İndirimli Ürünler

 

 

 

 

 

 

 

Tüm porselen ve seramik ürünlerinde geçerli olan % 40 indirim,

 

 

 

 

 

 

 

Çamaşır ilaçları ve yumuşatıcıları için % 25 indirim imkanı sunulacak.

 

 

 

 

 

 

 

Yine bazı ürünlerde ise anlık yüzde 75 büyük indirim fırsatı ile alışveriş imkanı yapılmasına izin verilecek. İndirimden yararlanacak olan kişilerin ürünlerin stoklarla sınırlı olması nedene ile hızlı davranmaları büyük önem taşıyor.

MİGROS BÜYÜK İNDİRİM KAMPANYASI İLE ALIŞVERİŞLERİNİZİ UCUZA GETİRİN! 

Özellikle de korona virüs salgınında yükselen enflasyon sonrası ne yazık ki vatandaşın alım gücü büyük oranda azalırken ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaş için indirimler daha da büyük bir önem kazanmış durumda. Alışveriş yaparken artık bütçesini tutturmak için daha dikkatli davranmak zorunda kalan vatandaş indirimleri çok daha sıkı bir şekilde takip ediyor.

NE? NASIL?  Göbeklitepe neden piramitlerden daha önemli?

Dünyanın en büyük zincir mağazaları arasında yer alan Migros 66. yıl kutlamalarını özel indirim kampanyası ile taçlandırırken stoklarla sınırlı olarak tutulan kampanya kapsamında müşterilerine sepetlerini çok daha ucuz fiyatlarla doldurma imkanı sunuyor. Kampanyadan yararlanan kişiler yüzde 75’e varan indirimli fiyatlarla alışveriş yaparken yine 3 al 2 öde indirim kampanyası fırsatından da istifade edebilecekler. Sepetini çok daha ucuza doldurmak isteyen kişileri için Migros indirimli ürünler listesi ise şu şekilde oluşuyor;

MİGROS İNDİRİM KATALOĞU 10 EKİM 2020 CUMA, 11 EKİM 2020 CUMARTESİ, 12 EKİM 2020 PAZAR, 13 EKİM 2020 PAZARTESİ