Erkekler kadınlar tarafından reddedilmekten oldukça fazla çekinirler, hatta korkarlar diyebiliriz. Bu nedenle karşı tarafın sevgisinden tamamen emin olmadan harekete geçmeyebilirler. Bu sırada kendi duyduklarına karşılık verecek olan kadını izlemeye başlarlar. İzleme sırasında hoşlandığı kadının yapmış olduğu hareketlerde ipuçları ararlar. Kadının hoşlandığını ve sevgisini belli edecek hareketleri görmeden erkekler harekete geçmez. Ancak kadının hoşlandığını ortaya koyan hareketleri gören erkek bu ilişki için adım atar ve süreç ilerlemeye başlar. Peki, bir kadının senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Hoşlandığını Belli Eden Kadın Ne Yapar?

Bir kadın hoşlandığını açık açık dile getirmez. Sadece bazı ipuçları sunarak karşı tarafın anlaması için yardımcı olur. Bu yardım sırasında ortaya koyduğu hareketler kadının hoşlandığını belli edecek detaylar içermektedir.

Sizden hoşlanan bir kadının yapacağı hareketler:

  • Sık sık sizinle aynı ortamlarda karşılaşması
  • Sizinle konuşurken göz bebeklerinin büyümesi
  • Sizin nerede olduğunuzu veya nasıl olduğunuzu merak etmesi
  • Sizi kıskanması
  • Sizinle görüşmek için her daim hazır olması
NE? NASIL?  Ayaktaki Nasır Nasıl Tedavi Edilir?

Gibi birçok detay bir kadının sizden hoşlandığını belli eden hareket ve tavırlardır. Bu hareketleri en doğru şekilde takip eden erkek, hoşlandığı kadının kendisine olan duygularını anlayabilir.

Aşağıdaki videoda Oğuz Benlioğlu’nun hoşlanan kadınların verdiği sinyalleri izlemenizi tavsiye ederiz.

“Her kadın saçıyla oynar, bu bilgiyi çöpe atın, flörtle uzaktan yakından alakası yoktur.”

Video: Kadınların Verdiği 5 Flört Sinyali

Hoşlanan Bir Kadında Vücut Dili

Vücut dili, birçok konuda insanlara bilgi verecek ayrıntıları taşır. Bunlardan bir tanesi ilgi duyulan ve hoşlanma duygusunun yaşandığı kişiye karşı vücudun takınmış olduğu tavırdır. Bu tavır yani hoşlanan kişinin vücudunun bize söylemek istediği alt metin doğru okunarak sonuçlandırılmalıdır.

Bir kadının sizden hoşlandığını belli eden vücut dilinde ilk nokta gözler olmaktadır. Sizden hoşlanan bir kadının gözlerine baktığınızda göz bebeklerinin büyük ve parlak bir şekil aldığını göreceksiniz. Ayrıca hoşlanma duygusunu taşıyan bir kadın sık sık dokunma veya gülümseme gibi tavırlar gösterecektir. Bu hareketler kasti bir şekilde yapılmak ile birlikte erkeğin dokunma ve gülümseme yolu ile bunu anlaması kadın tarafından beklenmektedir.

NE? NASIL?  Evde nasıl sebze yetiştirilir?

Bir diğer vücut dilinin yansıttığı durum ise sizden hoşlanan bir kadının sizinle konuşurken saçıyla veya takılarıyla oynamasıdır. Bu hareket sizin konuşmanızı dinlerken aynı zamanda sizden hoşlandığını belli etmek adına yapılmaktadır. Vücut dilinin ortaya koyduğu birkaç hareket sizin dikkatinizi çekiyor ise o kadın sizden hoşlanıyor demektir. Ayrıca sizin harekete geçmeniz için bu adımları atıyor anlamına gelmektedir.

Hoşlanan Bir Kadın Her Zaman Müsait midir?

Sizden hoşlanan bir kadın eğer her durum ve şartta müsait ise duygular açığa çıkıyor demektir. Eğer bir randevu planınız var ve bu sıklıkla oluyor ise sizden hoşlanan kadın her plan için zaman ayırır. Hiç meşgul olduğu veya başka bir planının olduğunu dile getirmiyor ise sizinle görüşmek ona mutluluk veriyor anlamına gelir. Bu durum ile karşılaştığınız zaman bu kadının sizden hoşlandığını düşünmeniz en doğru adım olacaktır. Harekete geçme vakti gelmiştir.

NE? NASIL?  Maden suyu cilde nasıl uygulanır?

Hoşlanan Bir Kadın Kıskanır ve Bundan Vazgeçmez

Sevmek ve sevilmek en güzel duygulardan biridir. Ancak bunun içinde bir tutam kıskançlık duygusu ilişkileri hem diri hem de keyifli tutacaktır. Tabi ki de bir tutamdan fazlası yani abartılı kıskançlık ilişkinin bozulmasına ve zarar görmesine neden olacaktır.

Bunun için kıskançlığı abartmadan göstermek gerekir. Konumuza dönecek olursak bir kadının sizden hoşlandığını belli eden en büyük hareket kıskançlıktır. Sizin nerede, kiminle, ne zaman, ne yaptığınızı soran bir kadın sizden hoşlanıyordur.

Özellikle başka bir kadınla olan konuşmalarınız veya planlarınız sizden hoşlanan kadın için oldukça kıskançlık gösterilebilecek bir durumdur. Bunu gözlemlediğinizde karşınızda sizden hoşlanan bir kadın var ve artık duygularınızı açığa çıkarma süreci başlamıştır. Bu hareketler sizden hoşlanan bir kadını anlamanız için yeterli olmaktadır.