Akıllı telefon sektöründe rekabet her geçen gün biraz daha büyürken yeni satışa çıkan her modelde de daha üst seviye özellikler sunulmaya devam ediyor. Hem fiyatı ucuz olsun hem de özellikleri tatmin etsin diyen kişilerin son dönemdeki popüler markası Xiaomi muhteşem bir özelliği daha devreye aldı!

XİAOMİ TELEFON SAHİPLERİNİ SEVİNDİRECEK HABER GELDİ!!!

Özellikle de orta segment telefon almak isteyen kişilere sunmuş olduğu ekonomik fiyatlı cihazları ile rakiplerini geride bırakmayı başaran Xiaomi bugün yapmış olduğu son dakika açıklaması ile yeni bomba özelliğini duyurdu.

Yeni nesil şarj teknolojisi ile akıllı cep telefonu kullanıcılarının en büyük kabusu olan şarj sorununu tamamen ortadan kaldıran marka tüm dünyadaki teknoloji tutkunlarından tam not almayı başardı. Xiaomi tarafından bugün tanıtımı yapılan 80W hızlı şarj teknolojisi ile bugüne kadar tanıtımı yapılan en hızlı şarj rekorunu da kırmış oldu.

NE? NASIL?  Turkcell Müşterilerine Bedava İnternet Dağıtıyor! Kaçırmayın...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SADECE 1 DAKİKADA YÜZDE 10 ŞARJ OLACAK, 19 DAKİKADA TELEFONUNUZUN BATARYASI YÜZDE 100 DOLACAK!

Tanıtılan hızlı şarj teknolojisi özellikle de dışarıda cep telefonu şarjı biten kişilerin kurtarıcısı olacak. 4000 mAH kapasitesi olan bir cep telefonu geliştirilen bu teknoloji sayesinde dakikalar içerisinde şarj olacak. Sadece 1 dakikalık 8W kablosuz hızlı şarj teknolojisi sayesinde bataryanın yüzde 10’u şarj olurken 8 dakikalık şarj ile ise cep telefonunuzun yüzde 50 batarya şarjı tamamlanmış olacak.

Cep telefonu bataryasının tamamının şarj olması ise sadece 19 dakika sürecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANDROİD 11 GÜNCELLEMESİ ALACAK OLAN XİAOMİ TELEFON MODELLERİ BELLİ OLDU? 

Bir yandan yeni cep telefonu modellerini tanıtan Xiaomi bir yandan da eski modellerine verilecek olan güncellemeleri girmeye devam ediyor. Android işletim sistemi üzerinden hizmet veren dev marka Android 11 güncellemesi vereceği telefon modellerini duyurdu.

NE? NASIL?  İşte bu Xiaomi Modeline Sahip Kişiler Bayram Ediyor!

Xiaomi mi cc9e, Redmi Note 7S, Redmi Note 7, Redmi 8, Redmi 8A, Xiaomi Mi Mix 3 5G, Xiaomi Mi Mix Alpha modeli güncelleme almayacak olan telefon modelleri arasında yer alırken Redmi Note 8 Pro Android güncellemesi alacak olan cep telefonu modelleri arasında ki yerini aldı. Güncelleme cihazlara kademeli olarak dağıtılacak ve bu nedenle şehirlere göre farklılıklar gösterebilecek.

XİAOMİ Mİ 10 ULTRA TANITIM VİDEOSU