Vodafone hediye internet kampanyasına bir yenisini ekledi, vodafone yanımda uygulamasını indiren herkese tam 5 GB bedava internet veriyor. Vodafone tanımladığı bu hediye interneti 7 gün boyunca doya doya kullanabilirsiniz, kampanyadan faydalanmak için yazımızı sonuna kadar okuyunuz…

Vodafone, Yanımda uygulamasını indirene 5 GB hediye internet veriyor. Vodafone’un sağladığı bu kampanya sayesinde 5 GB hediye internetinizi 1 hafta boyunca doya doya kullanabileceksiniz. İşte Vodafone’un 5 GB hediye internet kampanyasına ilişkin kaydettiğimiz notlarımız…

Vodafone, Yanımda uygulamasını indirenlere 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB hediye internet kampanyasını iftiharla duyurdu. Vodafone’un Hoş Geldin Hediyesi başlığı altında sunduğu 5 GB hediye internet kampanyasını kaçırmayın.
Peki, Vodafone’dan 5 GB hediye internet nasıl kazanılır? Vodafone Yanımda uygulaması nasıl indirilir? İşte Vodafone’dan 5 GB hediye internet kampanyasına ilişkin kaydettiğimiz notlar…

Vodafone’dan 5 GB internet bedava!

Vodafone Yanımda uygulamasını indiren abonelerine 1 haftalık 5 GB hediye internetini anında tanımlıyor. Vodafone’dan 5 GB hediye internetinizi tamamen ücretsiz bir şekilde elde edebilmek için yapmanız gereken ise oldukça kolay olarak addediliyor.

NE? NASIL?  Vodafone Bedava İnternet Yöntemi Oldukça Tutuluyor!

Vodafone’un Faturasız Tarifeler kapsamına aldığı 5 GB hediye internet kampanyasını kullanmak Yanımda uygulamasını indirmek kadar kolay…

Vodafone’dan 5 GB hediye internet nasıl kazanılır?

Vodafone’dan 5 GB hediye internet kazanmak oldukça kolay bir husus olarak kaydediliyor. Vodafone faturasız hat sahibi olan herkes Yanımda uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden indirdikten sonra 1 haftalık 5 GB hediye internet paketini anında kazanıyor.
Vodafone’dan 5 GB hediye internetinizi kazanmak için, faturasız bir hatta sahip olmalı, Yanımda uygulamasını ilk defa indirmelisiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açın ve numaranıza özel şifrenizle giriş yapın. Vodafone Yanımda’ya giriş yaptıktan sonra uygulamada yer alan Ek Paketler bölümünde hattınıza tanımlanan 1 haftalık 5 GB hediye interneti anında kullanıma açabilirsiniz.

Eğer Yanımda uygulamasını daha önceden indirmiş ancak 1 haftalık 5 GB hediye internet kampanyasından faydalanmamışsanız yine aynı yöntemler ile hediyenizi hattınıza tanımlatabilirsiniz (Kampanyadan yararlanmak için 30 gün içinde yeni aktivasyon yapmış ya da numara taşımış olmanız gerekmektedir.).

NE? NASIL?  iCloud'daki iPhone yedekleri nasıl görülür ve düzenlenir?

Vodafone’dan 5 GB hediye internetiniz tanımlandıktan sonra yüzde 80 ve yüzde 100 bilgileriniz kısa mesaj yoluyla size ulaştırılmaktadır. Artık 5 GB hediye internetinizi paket aşım sorununuz olmadan kullanabilirsiniz.