Vodafone bedava internet hizmetlerine bir yenisini daha ekledi diyebiliriz, 2020 yılında yayımladığı yeni paketi ile seviyorum kampanyasını görücüye çıkardı…

Vodafone’dan bedava hediye internet kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. 2020 bedava hediye Vodafone internet kampanyalarında Vodafone Seviyorum bedava internet paketi uygulamasından nasıl faydalanabilirsiniz ? Detayları için yazımızı sonuna kadar okuyunuz… Vodafone Seviyorum testindeki eğlenceli soruları çözerek bedava hediye internet kazanabilirsiniz. 5 yıl olarak ücretsiz internet kazanma şansı Vodafone Seviyorum testine tüm diğer hat Turkcell, Türk Telekom gibi hat sahipleri de katılabilir.

Vodafone abonelerine 2020 yeni bir bedava hediye internet kampanyası sundu. Hemde hediye bedava internet kazanmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Vodafone seviyorum interneti testi 2020 yi çözerek, bedava hediye 3 GB internet kazanıyorsunuz.

Vodafone Seni Seviyorum Testi Nerde ve Nasıl Yapılır ?

Vodafone ile Bedava internet kazanmak çok basit diyebiliriz, yapmanız gereken sadece bir kaç adım işlem var. Vodafone Seviyorum testi sayfasına giriş yaptıktan sonra teste hemen başlayabilirsiniz. Vodafone Seviyorum testinde birinci bölüm 5 yıl olarak ücretsiz internet kazanma şansı veriyor. İkinci bölüm de ise 24 saatlik geçerli olacak 3 GB internet kazanma şansı veriyor.

NE? NASIL?  Call of Duty mobile bilgisayardan nasıl oynanır?

Vodafone Seviyorum testi 2020 hem çok kolay hemde çok eğlenceli. Vodafone Seviyorum 2020 kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken Vodafone internet sitesine girmek.

Vodafone Seviyorum testini çözerek 5 yıl boyunca ise ücretsiz internetten yararlanabilirsiniz. 5 yıl olarak 1 TB internet kazanma kampanyasına diğer operatörler olarak da katılma sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda yapılan en eğlenceli bedava hediye kampanyası olan Vodafone Seviyorum bedava hediye internet testi 2020 kampanyası hem çok basit katılımlı hem de çok eğlenceli. Testin sayfasına girip, çözmeye başlamanız yeterli. Kampanya anket doldurma işlemi ile 24 saat geçerli olarak ya da 3 GB kazanabilmek adına diğer sorular cevaplanırsa da 5 yıl geçerli şekilde 1 terabayt olarak internet kazanma fırsatı veriyor.

Vodafone seviyorum interneti testi 2020 ile Vodafone üyelerine 3 GB olarak ücretsiz şekilde internet kazanma şansı verilecek. Ankete katılan 1 kişiye ise 5 yıl boyunca sınırsız şekilde de internet kullanımı verilecek. Ve en önemlisi de kampanaya ya sadece Vodafone hat sahipleri değil diğer operatörlerden olan kişilerde yararlanabiliyor.

NE? NASIL?  Kamu çalışanlarına WhatsApp yasaklandı mı?

Vodafone seviyorum interneti testi 2020’ye internet tarayıcınızdan Vodafone.com.tr/ seviyorum interneti adresi üstünden giriş sağlamanız gerekli. Daha sonra ise yapmanız gereken şey, teste başlayıp, soruların yanıtlamanız.