Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Vodafone yepyeni bir kampanya başlattı.

Sunulan kampanyaya katılan kişiler sadece oyun oynayarak iPhone kazanma şansını yakalayacak. Üstelik sunulan fırsattan sadece Vodafone sahipleri değil tüm cep telefonu operatörlerinin müşterileri de yararlanabilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

VODAFONE İLE iPHONE 11 PRO KAZANMA İMKANI! 

Dünyanın en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Vodafone Türkiye’ye giriş yapmış Telsim markasını satın alarak 054 başlangıçlı numaralar için Vodafone markası altında hizmet vermeye başlamıştı.

Türkiye pazarına son derece hızlı bir giriş yapan Vodafone sunduğu tarifeler ve başlattığı kampanyalar ile büyük bir çıkışa imza atmış, abone sayısını aldığı noktadan çok daha üst seviyeye taşımayı başarmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

VODAFONE TEKLİF VER KAZAN UYGULAMASI NEDİR?

NE? NASIL?  Telefon ve tabletlerdeki ekran çizikleri diş macunu ile geçer mi?

Vodafone kampanyaları arasında en çok dikkat çekenlerden biri de bedava iPhone 11 Pro kazanma imkanı sunan Teklif Ver Kazan uygulaması oldu.

Tamamen ücretsiz olarak oynayacağınız bu oyun ile bedava ve tamamen ücretsiz olarak dünyanın en çok satan cep telefonu modellerinden biri olan iPhone 11 kazanma imkanı sunuluyor.

Uygulamadan yararlanmak isteyen ve bedava iPhone 11 Pro kazanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken ise Vodafone internet sitesi ya da Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden teklif var kazan sayfasına giriş yapmak.

 

 

 

 

 

 

 

TEKLİF VER KAZAN NASIL OYNANIR?

Buraya giriş yaptıktan sonra ekranda yer alan teklif ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Teklif ver butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda sizden istenen cep telefonu numarasını girin.

Bu numaraya Vodafone tarafından gönderilen 4 haneli doğrulama kodunu yazarak onaylayın ve oyuna giriş yapın. Bu noktada yapmanız gereken tek şey en  düşük benzersiz teklifi vermek. Belirlenen süre zarfında tüm katılımcılar tarafından verilen en düşük ve benzersiz fiyat teklifini veren kişi bedava iPhone 11 kazanma fırsatı elde ediyor.

NE? NASIL?  Instagram geçmişinizi nasıl kontrol edersiniz?

Örneğin Ağustos ayının kazananı olarak ilan edilen Canan Çakmak iPhone 11 telefon kazanma fırsatını vermiş olduğu 2,65 liralık teklif ile elde etmişti. Vodafone, Türk Telekom, Turkcell cep telefonu operatörlerine ait abonelerin katılımlarına açık olan yarışmada amaç en düşük, farklı fiyat teklifini vererek süre zarfında bu unvanı korumaya çalışmak.