Türkiye’nin en köklü cep telefonu operatörleri arasında yer alan Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Cep telefonu operatörleri arasında yaşanan yoğun rekabet vatandaşa çok daha uygun koşullarda hizmet alma imkanı sunuyor. Korana virüs döneminde artık vatandaş hastalık kapmamak için evde daha fazla vakit geçirmeye başlarken bu da internet paketlerinin daha hızlı tükenmesine neden oldu.

VODAFONE HEDİYE İNTERNET YAĞMURU BAŞLADI! 

Vodafone abonelerini kendilerini mutlu hissetmesini sağlayacak olan çok sayıda kampanya yapılmaya devam ederken bunlardan biri de bedava internet kampanyası olarak öne çıktı.

Telsim olarak yola çıkan ve ardından Vodafone tarafından satın alınarak büyük yatırımlar yapılan operatör kampanyalar ile müşteri sayısını hızla arttırmaya devam ediyor.

 

 

 

ARKADAŞINI DAVET ET, 15 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN!

Bedava internet almak istiyorum diyenler için Vodafone yepyeni bir kampanya başlattı. Bu bağlamda bedava internet almak isteyen kişilere 15 GB gibi rekor bir büyüklükte internet paketi kullanma imkanı sunuldu.

NE? NASIL?  Apple Bedavaya İphone Veriyor !

15 GB Bedava internet kazanmak isteyen kişilerin bunun için tek yapması gereken ise arkadaşını Vodafone yanımda uygulaması üzerinden davet etmek. Üstelik kazanılan 15 GB internet tam 3 ay boyunca kullanıma açık kalacak. Yani kısa sürede yüklenen interneti tüketmeniz istenmeyecek. Arkadaşınızın davetinizi kabul etmesi halinde hem siz hem de arkadaşınız 15 GB bedava internet kazanacaksınız.

 

 

 

VODAFONE YANIMDA’YA HOŞ GELDİN HEDİYESİ İLE 1 HAFTALIK 5 GB İNTERNET! 

Bir diğer bedava internet kazanma fırsatı ise Vodafone hoş geldin hediyesi ile sunuldu. Vodafone Yanımda uygulamasını indiren kişilere cep telefonu operatörü üzerinden bir haftalık geçerli olmak üzere 5 GB internet yüklenecek. Söz konusu bedava internet paketini kazanmak için tek yapmanız gereken uygulamalar bölümünden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek ve hattınıza tamamlanan 5 GB bedava internetin keyfini çıkarmak.