Türkiye’de en çok kullanılmakta olan operatörler arasında yerini almış olan Vodafone, kullanıcılarına bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Eğer Vodafone kullanıcıysanız ve Vodafone bedava internet 2020 seçeneklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız, güncel kampanya listesi bu şekildedir;

Vodafone Freezone

Vodafone Freezone’a katılmış olan müşteriler, 1 gün geçerli olan 4 GB internet paketi kazanabilmektedir.

Mobil Ödeme

29 Mayıs ile 31 Ağustos tarihleri arasında Vodafone Mobil ödeme seçeneğini aktif hale getiren müşteriler, 1 hafta için 1 GB Vodafone bedava internet kazanma hakkı elde edebilir. Benzer bir şekilde 24 Temmuz-24 Ağustos tarihleri arasında bu uygulamadan 10 TL harcamış olan müşteriler, 1 GB hediye internet kazanabilir.

Peki, mobil ödeme nedir? Mobil ödeme, Vodafone müşterisi olan faturalı ve faturasız hat sahiplerinin,  yalnızca cep telefonu numaraları ile kredi kartı olmaksızın anlaşmalı yerlerde ödemelerini faturaya yansıtıp ya da bakiyeden düşüp, kolayca ödeme yapmayı sağlayan bir hizmettir. Anlaşmalı iş yerlerinden bazıları bunlardır.

 • Apple App Store
 • Google Play Store
 • Spotify
 • Ve diğer anlaşmalı iş yerleri
NE? NASIL?  iPhone ekran videosu nasıl çekilir?

Bu hizmetten, 90 günden daha uzun süre Vodafone müşterisi olan aktif kişiler yararlanabilmektedir.

Hediye 5 GB

Vodafone Genç veya Red Genç tarifeleri olan müşteriler, her ay tarifelerine 5 GB hediye internet alabilir.

Hediye 20 GB

Son 1 ay içerisinde yeni tesis, faturasızdan faturalı hatta geçme ve numara taşıma yöntemlerinden biriyle Vodafone müşterisi olan kişiler, seçmiş oldukları tarifeye göre 1 aylık 10 GB ya da 20 GB hediye internet kazanabilmektedir. 10 GB hediye paketi geçerli olan tarifeler bunlardır.

 • Uyumlu 7 GB
 • Uyumlu 11 GB
 • Süper Uyumlu
 • Uyumlu Genç 7
 • Uyumlu Genç 11

Hediye 20 GB uygulaması ise bu tarifelerde geçerlidir.

 • RED 20
 • RED 25
 • RED 30
 • RED 35
 • RED’li Genç 20
 • RED’li Genç Oyun
 • Uyumlu 15
 • Uyumlu Genç 15

Bu interneti aktif hale getirmek için, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, ek paketler sekmesini kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone Yanımda

Cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, giriş yaptıktan sonra hediye çarkını döndürüp ücretsiz internet kazanma imkânınız bulunmaktadır.

RED Seçenekleri

Vodafone, RED tarifeleri içerisinde hediye internet imkânları da bulundurmaktadır. Bu konuda ilgili tarifeler bu şekildedir.

NE? NASIL?  Vodafone 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Verecek! En Az 10 GB İnternet Dağıtacak...

RED 20

Vodafone’un faturalı kullanıcılarına sunmakta olduğu bu tarife, ilk ay 20 GB hediye imkânı bulundurmaktadır.

RED 25

Faturalı hatlar için hediye imkânı bulunduran tarife, ilk ay 20 GB hediye internet vermektedir.

RED 30

Vodafone’un sunmakta olduğu hizmetler arasında olan RED 30, müşterilerine ilk ay 20 GB internet hediye etmektedir.

RED 35

Vodafone tarafından müşterilerine sunulmakta olan hizmetlerden birisi olan RED 35, ilk ay 20 GB hediye internet de vermektedir.

RED’li Genç Oyun

Vodafone müşterisiyseniz, RED’li genç oyun ilk ay 20 GB hediye vermektedir.

Uyumlu Seçenekler

Vodafone içerisinde yer alan bedava internet imkânlarından bir tanesi de Uyumlu tarifeler ile beraber gelmektedir. Bu konu ile ilgili olan paketler arasında bunlar mevcuttur.

Süper Uyumlu

Vodafone bedava internet faturalı seçenekleri arasında bulunan hizmette tarifenizi istediğiniz gibi düzenleme imkânına sahip olup, ilk ay 10 GB hediye vermektedir.

NE? NASIL?  Vodafone Bedava İnternet Kampanyasını Kaçırmayın!

Uyumlu 7

Eğer Vodafone Faturalı hat kullanıyorsanız, bedava internet Vodafone seçenekleri arasında bulanan tarifelerden birisi de Uyumlu 7’dir. Bu tarifede kullanılmamış olan GB bir sonraki aya devredilmekte olup, ilk ay 10 GB hediye de verilmektedir.

Uyumlu 15

Kullanmamış olduğunuz GB’ları bir sonraki aya devreden bu tarife, aynı zamanda ilk ay için 20 GB da hediye vermektedir.

Uyumlu Genç 7

Kullanıcıları ilk ay içerisinde 10 GB hediye internet veren paket, sınırsız Whatsapp özelliğiyle beraber gelmektedir.

Uyumlu 11

Eğer kullanmadığınız GB’ların bir sonraki aya devredilmesini istiyorsanız, Uyumlu 11 size bu imkân ile beraber ilk ay 10 GB hediye internet sunmaktadır.

Uyumlu Genç 11

Eğer Whatsapp ’da çok vakit geçiriyorsanız, sınırsız Whatsapp özelliği olan uyumlu genç 11 tercih edebileceğiniz paketler arasındadır. Hizmet, ilk ay 10 GB hediye internet vermektedir.

Uyumlu Genç 15

Sınırsız Whatsapp özelliği ve ilk ay 20 GB hediye internet paketiyle uyumlu genç 15, Vodafone’un sağlamakta olduğu hizmetler arasındadır.