Dünyanın en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Vodafone bedava internet kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanma fırsatını kaçırmayın!

 

VODAFONE’A HOŞ GELDİN KAMPANYASI İLE 20 GB BEDAVA İNTERNET 

Cep telefonu operatörleri arasında yaşanan kıyasıya rekabet vatandaşa bedava internet olarak dönmeye devam ediyor. Turkcell ve Türk Telekom operatörleri tarafından başlatılan bedava internet kampanyalarına bir yanıtta Vodafone’dan geldi.

Özellikle de cep telefonu numarası taşıma işlemlerine verilen bedava internet rakamlarında dikkat çekici artış yaşanırken Vodofone abonelik taşıma işlemleri için kesenin ağzını açtı ve 20 GB bedava internet kullanma imkanı sundu.

Vodafone’lu olanlara yönelik sunulan yeni kampanya kapsamında ilk ay 20 GB’a kadar bedava internet kazanma imkanı sunuldu. Numara taşıma, yeni numara başvurusu ya da faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemi ile Vodafone abonesi olan kişilere 1 ay boyunca geçerli olmak üzere 10 GB ya da 20 GB bedava internet veriliyor.

NE? NASIL?  Yavaşlayan Bilgisayarı Nasıl Hızlandırırız? Laptop'a SSD Nasıl Takılır?

 

VODAFONE ARKADAŞINI DAVET ET KAMPANYASI İLE 15 GB BEDAVA İNTERNET 

Arkadaşını Vodafone’a davet eden kişilere aylık 15 GB bedava internet kazanma imkanı sunuldu. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı Vodafone abonesi olmaya davet etmeniz ve arkadaşınızın da bu daveti kabul ederek abone olması yeterli oluyor.

Kampanyadan yararlanan kişilerin hem kendisine hem de Vodafone abonesi olan arkadaşına 15 GB hediye internet yüklemesi yapılıyor. Üstelik hediye olarak yüklenen 15 GB hediye internet için 3 ay boyunca geçerli oluyor ve kullanıma açık tutuluyor.

VODAFONE YANIMDA UYGULAMASINI İNDİR, ANINDA 5 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN! 

Tüm Vodafone abonelerinin anında hediye internet kazanabileceği en kolay yöntem Vodafone yanımda uygulaması indirmek oluyor. Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonuna ilk kez yükleyen herkese anında kullanıma açılacak olan haftalık 5 GB internet hediye paketi yükleniyor.