Vodafone 15 GB Bedava İnternet Kampanyası Ekim 2020

Vodafone bedava 15 GB hediye internet Ekim ayı 2020 kampanyası. Vodafone’dan nasıl bedava hediye internet kazanılır? Vodafone 15 GB Bedava internet hediyesi kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler..

Vodafone bedava 15 GB hediye internet Ekim ayı 2020 kampanyası. Vodafone’dan nasıl bedava hediye internet kazanılır? Vodafone 15 GB Bedava internet hediyesi kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler..

GSM operatörlerinden Vodafone, faturasız hat kullanıcılarına bedava hediye internet kampanyalarını güncellemeye devam ediyor. Vodafon Ekim ayı 2020 bedava hediye internet kampanyalarından 15 GB Bedava hediye internet kazanmak çok basit. Vodafone faturasız hat kullanarak 15 GB Bedava hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 15 GB Bedava hediye internet kazanmak için, bir Vodafone mağazasına gidip faturasız hat almanız yeterli. Vodafone faturalı hat alarak aylık 5GB interneti toplamda 3 ay olarak kazanacak ve 15 GB bedava hediye internetin sahibi olacaksınız.

VODAFONE YENİ HATTA HOŞ GELDİN KAMPANYASI

Vodafone 15 GB Bedava hediye internet için, Yeni Hatta Hoş geldin kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için yeni aldığınız hattınız kullanıma açıldıktan hemen sonra ‘HEDİYE 5GB’ yazıp, 7000’e gönderin.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Öncelikle Vodafone yanımda uygulaması kullanıcılarına büyük bir önem vermektedir, bu uygulama içerisinde yer alan Çarkı felek olarak bilinen bir çark çevirme oyunu yer almaktadır. Bu oyun uygulamayı yüklediğiniz de ve telefon numaranız ile giriş yaptığınız sağda yer alan menüler içerisinde en üstte Bana ne var olarak adlandırılmıştır. Her hafta bu çarkı çevirerek sizler 5Gb gibi büyük bir internet paketini dahi ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Çark çevrildiğin de otomatik olarak bir döngüye giriyor ve hediyelerden hangisi gelirse onu kullanmaya hemen başlıyorsunuz. Sadece internet değil birçok büyük e-ticaret mağazalarında da ciddi anlam da bir indirim kuponu da yer almaktadır. Şansınıza o an hangi hediye gelirse onu hemen kullanmaya başlıyorsunuz, fakat genel de internet hediyesi çark içerisinde daha fazla olduğu için neredeyse her iki haftada bir mutlaka internet hediyesi gelmektedir.

NE? NASIL?  Vodafone ile 3 GB Bedava İnternet Yöntemi! Anında 3 GB Kazan!

 

Vodafone Yanımda Uygulamasına arkadaşını davet et

Vodafone söylemiş olduğumuz gibi yanımda uygulamasına oldukça fazla önem vermektedir, çünkü müşteriler bu uygulama sayesinde tüm hesap hareketlerini görüntülemekte ve çağrı merkezini meşgul etmek yerine, çağrı merkezinde ki tüm yapılacak işlemleri bu uygulama içerisinde yapabilmektedir. Böylelikle de müşterilerine online hizmet vermeyi hedeflemekte ve Vodafone yanımda uygulamasın arkadaşlarını davet ederek o kişinin uygulamayı indirip giriş yapması halin de tam 2GB hediye internet kazanmaktasınız. Üstelik bu hediye interneti bir hafta özgürce dilediğiniz alanlarda kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınız Vodafone yanımda uygulamasını indirip kullanmaya başlayınca yine onlar da bir başkasını davet ederek 2GB internet kazanabilecekler. Bu şekilde aile içi ya da arkadaşlarınız arasında davetler gerçekleştirerek herkes 2 GB bedava internete sahip olmuş olacak.

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye internet

Vodafone doğayı korumak adına herkesi e-fatura dönemine geçmesini sağlamaktadır, sizler de doğayı korumak için daha az kağıt kullanımını sağlamak için mutlaka e-fatura dönemine geçiş yapmalısınız. E-faturaya geçen herkese de bedava internet paketi vermektedirler. EFATURA boşluk yazarak kullanmış olduğunuz EPOSTA adreslerini 7000’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu mesaj servisi akıllı cep telefonların da ücretli olabilir gibi bir ibare görünse de 7000’e atılan tüm mesajlar ücretsizdir. Elektronik posta olarak artık faturalarınızı öğrenebileceksiniz ya da yine aynı şekilde buna benzer bir işlem olarak da SMSFATURA yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Hem doğayı koruyacak hem de e-fatura dönemine geçiş sağlayacaksınız ve bedava internetinizi alacaksınız.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

8 GB internet paketini kazanmanız için öncelikle bu işlemi daha önceden yapmamış olmanız gerekmektedir. Super2GB yazarak 3636 kısa mesaj gönderin ve hattınıza yeni tanımlı bir internet paketi yüklenecektir. Bu internet paketi tamamen ücretsiz olacak ve bir ay kalmasına sadece bir gün kala bu paketin iptalini gerçekleştirirseniz eğer diğer ay herhangi bir ücret kesilmeyecektir. Eğer ki paketi iptal etmezseniz ikinci ay kullanımınız için ücret kesilecek, yani ilk ay ücretsiz olduğu için bu 8 GB bedava Vodafone internete sahip olabileceksiniz. Sizler sadece bir gün kala paketi iptal ederseniz eğer diğer ay için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız ve ilk ay kullanımınız da hiçbir şekilde faturanıza ya da TL hesabınıza yansımayacaktır.

NE? NASIL?  Steamda Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz ?

Vodafone 500 MB Bedava internet

Yukarıda yer alan 8 GB internet paketi gibi birçok Vodafone içerisinde alacağınız ücretsiz internetler yer almaktadır. İnternetle herkes tanışsın diye 500 MB bedava internet paketi verilmektedir, bu işlem için ise sizler NET 500MB yazarak 3636 mesaj gönderebilir ve hemen hattınıza 500MB internet ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Acil durumlar da bu paketi tercih etmenizi öneririz, çünkü internet az ve sadece bir defaya mahsus kullanılacağı için telefonunuzdan not defterini bu hizmeti kaydedin ve en acil dönem de internetiniz yokken bu hizmetten yararlanın.

Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bildiğiniz gibi internet alanında da birçok derişiklikler yer almaktadır. Özellikle de internet hızı konusunda adeta çağ atlanılan bu 2020 yılında halen sizler 3G abonesiyseniz hemen sizlere Vodafone dan sürpriz bir hediye verilmektedir. Şimdi hattını 4.5G abonesi yapan herkes tam 1 ay boyunca geçerli olan 2GB internet kazanmaktadır. Hattınızı Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak da 4.5G aboneliğine taşıyabilirsiniz. Bu işlem de herhangi bir numara değişimi vs. yapmanız hiç gerek yok. Sizler 4.5G hızında internet kullanıcısı olacaksınız ve bu hızlı internetle tanışma şerefine de Vodafone tarafından 2GB bedava internet verilecektir.

NE? NASIL?  Vodafone 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Verecek! En Az 10 GB İnternet Dağıtacak...

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan

Vodafone sadece faturalı hatlara değil aynı zamanda da faturasız hat kullanıcıları için de birçok hediyeler sunmaktadır, bu hediyeler tıpkı bir Red kullanıcıları gibi ayırt etmeksizin hem ünlü alış veriş firmalarında indirim kuponları hem de bedava internet paketleri olarak dönüşüm sağlamaktadır. Sizler diyelim ki hattınıza 30 TL yüklediniz ve harcadınız, işte şimdi kazanma zamanı geldi ve BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz mesaj göndererek artık hattınıza sürpriz hediyeler ve bedava internet paketleri yüklenecektir. Bu işlemi bir defa yapacaksınız ve sonrasında her TL yükleyip harcadığınız da Extra olarak sizlere bir hediye sunulacaktır. Böylelikle de 30 TL ile alacağınız paketlere bir yenisi daha ilave edilecek ve ikinci paket bedavaya gelecektir.

Vodafone Bedava Dakika Paketi

İnternet paketlerinden çok bahsettik şimdi sizlere birde hediye konuşma paketi sunalım, bu paket sayesinde de artık sizler tam 542 dakika bedava konuşma özgürlüğünü elde edeceksiniz. 542DK yazıp 7000’e mesaj gönderin ve en kısa süre içerisinde sizlere 542 dakika hediye paket yüklensin. 2020 yılında da sizlere daha fazla iletişim gücünü sunmak için Vodafone birçok hediye paketler vermektedir ve bu sayede de artık sizler de hem internet alanın da hem de özgürce konuşmak ve mesajlaşma alanında da büyük bir avantaja geçeceksiniz. Red’li Vodafone kullanıcıları kendi aralarında zaten hep ücretsiz bir şekilde konuşuyorlar ve bu duruma daha genişlik getirmek adına da faturasız hatlar için de birçok bedava hediye paketler de yer almaktadır. 542dk özgürce konuşabileceğiniz bu paketi de mutlaka değerlendirin.