Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Turkcell müşterilerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Faturalı hat ve faturasız hat müşterilerine birbirinden cazip seçenekler sunan Turkcell müşterilerine adeta bedava internete boğuyor.

Düzenlenen çeşit çeşit kampanyalar ile 50 GB, 10 GB, 5 GB, 1 GB ve 100 MB günlük, haftalık, aylık bedava internet fırsatları sunuluyor. Turkcell bedava GB nasıl kazanılır, Bipten nasıl internet kazanılır, Turkcell hediye internet 10 GB nasıl yapılır, Turkcell hediye internet nasıl yapılır 2020?

TURKCELL ÇILDIRDI! 50 GB BEDAVA İNTERNET MÜJDESİ GELDİ…

Turkcell Sınırlı Süreli Dijitale Özel Paketler Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2020 tarihine kadar 50 GB bedava internet kazanma imkanı sunuyor.

Turkcell Dijital operatör üzerinden sunulan fırsat kampanyası ile farklı saatlerde farklı paketler anlık olarak fırsat satışına sunuluyor. Fırsatı yakalayan kişiler bedava internet hakkından yararlanırken yakalayamayan kişiler ise 50 GB internet paketini indirimli fiyatı ile 50 liraya alma imkanı elde ediyorlar.

NE? NASIL?  Bu Xiaomi Modellerine Sahip Olanlara Müjde Gibi Haber Geldi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKCELL OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERENLERE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI 

Bir diğer bedava internet kampanyası ise Turkcell faturalı hat sahiplerine sunulan bedava 5 GB internet kampanyası oldu. Turkcell faturalı hat müşterilerine sunulan fırsat kampanyası kapsamında bireysel hat müşterisi olan kişilerin fatura ödemeleri için otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde 5 GB bedava internet kazanmalarına olanak sağlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKCELL 10 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI 

6 ay boyunca kullanımınıza açık olan 10 GB hediye internet kazanma imkanı sunan Turkcell 31 Aralık 2020 tarihine kadar başvuru imkanı sunuyor.

Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu SIM kartı bulunmayan kişilere özel olarak kart almaları halinde sim kartı değişikliği başvurusu esnasında verilen promosyon kodu sayesinde 10 GB bedava internet kazanmaktadır.

NE? NASIL?  Akıllı Saat Yerine Akıllı Deri Geliyor

BEDAVA İNTERNET NEDİR, NASIL KAZANILIR?

Cep telefonu operatörleri daha fazla müşteri kazanmak ve mevcut müşterilerini korumak adına sık sık farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bedava internet kampanyaları da bunlar arasında yer almakta olup bu kampanyaları takip ederek sizde bedava internet kazanabilirsiniz.