Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Turkcell abonelerini bedava internet yağmuruna tutmaya devam ediyor. Ülkemizin en güçlü teknik alt yapısına sahip olan ve sürekli olarak kapsama alanı ile sinyal seviyesini yükselten Turkcell abonelerine farklı kampanyalar ile bol bol bedava internet dağıtıyor!

Bu senenin bedava internet kampanyaları ile en çok öne çıkan cep telefonu operatörleri arasında yer alan Turkcell bu sayede abone sayısını korumak ve arttırmaya devam etmek istiyor. Bedava internet konusunda farklı çok sayıda kampanya düzenleyen Turkcell’den tam 30 GB bedava internet müjdesi geldi.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET 2020

Turkcell tarafından müşterilerine sunulan ücretsiz internet kampanyaları arasında yer alan Bedava 30 GB internet kampanyası kapsamında son derece kolay bir şekilde bedava internet alabiliyorsunuz. Katılımın son derece basit olduğu bu ücretsiz internet paketi sayesinde sizde ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

NE? NASIL?  Turkcell 5 GB Bedava İnternet! Hemen Alın!

Son dönemde sık sık reklamlarının da gösterildiği kampanyadan yararlanarak bedava 30 GB kazanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken Turkcell’de 12 ay kalma taahhüdü vermek. Bunun ardından kendinize en az 2 en fazla 5 kişilik bir ekip kurmanız gerekiyor. Kurmuş olduğunuz bu ekip sayesinde ekip üyeleri arasında ücretsiz konuşma kazanabileceğiniz gibi en az her ay 1 GB bedava internet hakkından da yararlanabiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKCELL 30 GB BEDAVA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NASIL ALINIR?

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yer alan 30 GB bedava internet hakkından yararlanmak için ilk yapmanız gereken 12 ay Turkcell’de kalma sözü vermektir. Turkcell’de 12 ay kalma taahhüdü veren kişiler 30 GB hediye internet kazanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler cep telefonlarının mesaj bölümünden büyük harflerle FIRSAT GB yazıp oluşturdukları bu kısa mesajı 2200 numarasına göndermeleri yeterli olacak.

NE? NASIL?  Unutulan ekran süresi parolası nasıl sıfırlanır?

Bu kampanyaya ek olarak Turkcell Fizy dinledikçe kazan uygulaması için de son başvuru tarihi 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzatıldı. Bu kampanya kapsamında Fizy üzerinden şarkı dinleyen kişiler dinledikleri şarkı sayısı kadar bedava internet kazanma hakkı elde ediyorlar.

Örneğin aylık 100 ile 249 şarkı arasında dinleyen kişiler Turkcell Fizy uygulaması üzerinden 250 MB bedava internet kazanma hakkı elde ediyorlar. Aylık 250 ile 499 arası şarkı dinleyenler 500 MB bedava internet kazanırken 500 ve üzeri şarkı dinleyen kişiler ise 1 GB bedava internet kazanma hakkı elde edecekler.