Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Turkcell farkını yine ortaya koydu ve abonelerini sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Herkese bedava 30 GB internet müjdesi geldi!

 

TURKCELL’DEN FARK YARATAN KAMPANYA! HERKESE HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI 

Her zaman ses getiren kampanyalara imza atmayı başaran Turkcell yeni duyurmuş olduğu kampanyası ile sektörde yine bir ilke imza atmayı başardı.

Türkiye’nin ilk cep telefonu operatörü olan ve en fazla aboneye sahip olan operatörü olarak farklı çok sayıda kampanya düzenlemeye devam eden Turkcell abonelerine tam 30 GB bedava internet kazanma imkanı sundu.

12 AY TURKCELL’DE KALMAYA SÖZ VER, 30 GB BEDAVA İNTERNETİ AL! 

Cep telefonu operatörünü uzun vadede değiştirme planları yapmıyorsun Turkcell ile yola devam etmenin karşılığında 30 GB bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell 30 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0532 00 00 numarasını arayabileceğiniz gibi aynı zamanda cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek büyük harflerle FIRSAT yazdıktan sonra oluşturmuş olduğunuz bu kısa mesajı 2200 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz de yeterli olacaktır. Onay mesajı geldikten sonra hattınıza bedava internetiniz yüklenecektir.

NE? NASIL?  Vodafone ile Tam 3 GB Bedava İnternet!

TURKCELL BİZ EKİP KUR,  BEDAVA İNTERNETİ KAP! 

En az 2 ve en fazla 5 kişilik grup kuran kişilere 30 GB bedava internet kazanma imkanı sunuldu.

Kurulan ekipte yer alan kişiler arasında bedava internet, konuşma ve SMS kazanma imkanı veriliyor. Yine ekipte olan kişiler arasında kazanılan bedava internetleri paylaşma imkanı da sunuluyor. Kampanya kapsamında ekipte yer alan 25 altı kişiler için Turkcell ayrıca 2 GB bedava internet veriyor.

 

TURKCELL BİPTEN İNTERNET KAZANMA YOLLARI 2020

Turkcell BİP internet kazanma yolları arayan kişilerin mutlaka denemesi gereken en kolay yöntemdir.

BİP uygulaması kullanarak 1 GB ve 2 GB internet kazanabileceğiniz gibi size verilen mesaj hedeflerini yerine getirerek hattınıza bedava internet tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.