Turkcell 2020 yılında yine müşterilerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor, Turkcell bedava internet ile ilgili bütün detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İnternette bol bol zaman geçirmekten hoşlananların yoğun bir rağbet göstereceği Turkcell bedava internet paketleri arasında 5GB ücretsiz internet bile yer alıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell’in en popüler ve en çok kazandıran kampanyaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell bedava internet kazanma 2020 yılındaki güncel kampanyaları sizinle paylaşmak istiyorum. Bedava internet kazanma yolları nelerdir, turkcell bedava internet Bip kampanyanları detayları ise;

 • Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell hat kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemek amacıyla yeni hat alan abonelerine 5GB hediye internet veriyor.

Üstelik bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilme şansınız da bulunuyor.

Yeni hat hediyenizi hemen kullanmak istiyorsanız, hattınız açıldığından yani aktif edildikten sonra akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne gelmeli,  HAT HEDIYESI 5GB yazıp, 2020’ye mesaj yollamalısınız.

Böylelikle sonraki yapacağınız tüm 25 TL ve üstü yüklemelerde 3 ay boyunca geçerli olan 5GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile internet siteleri üzerinden yada sosyal medya gördüğünüz Tukcell şansa reklamlarını tıklayarak bedava 1 GB ve 2 GB internet kazanabilirisiz.

Turkcell şansa tıkla reklamlarını tıkladığınızda karşınız çıkan 6 tane emocan dan birini tıklayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Şansa tıkla reklamlarını haftada 1 defa tıklayarak hediye internet kazanabilirsiniz. Reklamları görmek ve bedava internet kazanmak için bizim sitemizde gördüğünüz Turkcell şansa tıkla reklamlarını gördüğünüzde reklama tıklayarak hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamları yıl sonuna kadar başlatılan bir kampanyadır. Haftada 1 defa tüm Turkcell faturalı ve faturasız abonelerin katılımına açıktır.

 • Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell dijital 2 GB bedava kampanyası ile Turkcell dijital operatör uygulaması hesabınıza giriş yaparak kredi kartı yada banka kartı ile her hangi bir paketi satın alan tüm faturasız hat sahiplerine 2 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell bedava internet kazanmak için hemen hesabımın uygulamasına giriş yaparak her hangi paketlerden birini almanız yeterlidir. 2 GB bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paket alımından sonra hediye 2 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Diğer kampanyalara nazaran daha sınırlı olan bu kampanyadan son 3 ay içerisinde Adana, Afyon, Balıkesir, Bursa, Edirne, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Sakarya, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Mersin, Gaziantep’den yeni bir Turkcell hat almış veya numarasını Turkcell faturasız ya da faturalı bireysel ses hatlarından birine taşımış olan kişiler yararlanabiliyor.

Bunun yanı sıra Adana, İzmir, Kayseri, Samsun, Osmaniye, Kayseri illerinde hattını faturasızdan faturalı hatta taşıyan kişiler de kampanya dahilinde 2GB bedava internet kazanıyor.

Kampanyaya katılmak istiyorsanız, hattınızı Turkcell’e taşıdıktan ya da yeni bir hat satın aldıktan sonra hattınız aktif edildiği günden sonraki ilk 1 ay içerisinde 2200’a ILFATURASIZ 2GB ya da ILFATURASIZ 1000DK yazıp göndermelisiniz.

 • Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bizce kadınlara yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir. Kadınların aradığı tüm konuları bulabileceğiz bizce uygulamasını telefonuna indirip bizce kupon biriktirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

NE? NASIL?  Eski iPhone sahipleri dikkat! 25 dolar iade nasıl alabilirsiniz?

Turkcell Bizce uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek kural uygulamaya her gün giriş yapmaktır. Günlük giriş yaparak kazandığınız kuponlar ile anında bedava internet kazanırsınız.

 • 15 Kupon – Günlük 2 GB
 • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
 • 45 Kupon – Günlük 5 GB
 • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Günlük tek kupon kazanma hakkınız bulunmaktadır. Uygulamayı telefonunuzdan silmedikçe her ay kazanırsınız.

 • Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Kampanyası

Bip kullana kazan kampanyasından BİP yıldızı olup bedava 1 ve 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bip yıldızı olmak için haftalık olarak en çok mesaj atma hedefine ulaşmanız gereklidir.

Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra BİP YILDIZLARI kanalı takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. İster sevdiklerinize mesaj atın isterseniz grup kurarak mesajlaşın. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 hedeflerine ulaştığınızda hediye internet hattınıza tanımlanır.

Bip yıldızı olup kazanmak için hemen BİP yıldızları kanalı takip ederek bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2020 yılında ilk yaptığı kampanyalardan biri olan ilk ay fayda kampanyası ile 30 gb bedava internet vermektedir. Turkcell faturalı hatlara özel bu kampanyada 12 ay kalma sözünüze 30 gb hediye internet anında hattınıza tanımlanacaktır.

30 GB hediye internet almak isteyen bireysel tukcell aboneleri bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’e mesaj atmaları yeterlidir. Ayrıntılı bilgi almak için Turkcell 30 GB Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell hediye havuzu ile anında herkese 1 GB internet veriyor Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye havuza giriş yaptığınızda 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır dilerseniz bu hediyeyi sevdikleriniz gönderebilir yada siz kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu ayrıca süpriz hediyeler ve kampanyalar ile sizlere haftalık 5 GB ücretsiz internet vermektedir. Birbirinden güzel kampanyalar sunan hediye havuzuna mobil cihazından giriş yaparak sizde anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı yada faturasız paket kullanan ama her hangi bir taahhüt yada kontratı bulunmayan Turkcelliler 12 ay kalma sözüne her ay 2 GB bedava internet kazanıyor.

Her hangi Turkcell kontratlı paketlerden birine geçiş yaptığınızda otomatik olarak hattınıza her ay 2 GB bedava internet tanımlanır ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Eğer her hangi bir kontratlı pakete dahil değilseniz hemen Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yada Turkcell mağazalarına giderek kontratlı paketlerden biri geçiş yapmanız yeterlidir.

 • Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Sadece bireysel faturasız hat kullanıcılarına yönelik olan bu kampanya dahilinde 1 ay geçerli 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell hediye internet paketini kazanmanız için Uçuran 4GB, Uçuran 6GB, Uçuran 8GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8GB Plus ya da Uçuran 10 GB Plus paketlerinden birini turkcell.com.tr adresi üzerinden ya da Dijital Operatör Uygulaması’na grip kredi kartınızla veya banka kartınızla satın almanız gerekiyor.

NE? NASIL?  Mobil uygulamalardan nasıl para kazanılır?

Bu iki yöntemle paket satın aldığınızda hattınıza 1 ay süreli 1 GB internet anında yükleniyor.

 • Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet:

Yalnızca yeni TURKCELL abonelerinin faydalanabileceği kampanya, son 3 ay içerisinde Turkcell Rahat Tarife’ye hattını taşıyan ya da son 3 ay içerisinde yeni bir hat alıp, paketini Rahat Tarife olarak seçen kişilere her ay 1 GB internet hediye edilmesini içeriyor.

Rahat Tarife’ye geçenlerin 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri bu kampanyadan her ay faydalanmak için her ay paket almanız gerekiyor.

Aksi halde paket alana kadar aylık 1 GB internet hattınıza tanımlanmıyor.

 • Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası:

BİP kullanıcılarına özel bu kampanyaya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları katılabiliyor.

Kampanyanın size sunduğu 1 GB interneti hemen kullanmak için BİP Uygulaması üzerinden KİM 1GB İster Yarışması’na katılmalısınız.

BİP kullanmıyorsanız; Google Play Store ya da Android Store üzerinden uygulamayı cihazınıza kolaylıkla birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz.

 • Turkcell Bedava İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Toplamda 3GB Kazan Kampanyası:

Yalnızca Paycell kart kullanıcılarına özel olan kampanyadan yararlanıp, toplamda 3GB ücretsiz internetinizle doyasıya internete girmek adına Paycell kartınızla 50 TL’lik yükleme yapmalısınız.

Her 50 TL ve üstü yüklemenizde bu kampanyadan tekrar yararlanabilmeniz mümkün!

 • Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Bedava İnternet:

Paycell kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanya olan bu kampanya dahilinde kartınızla yaptığınız her 100 TL ve üzeri harcamalarınızda hattınıza Turkcell tarafından 500 MB internet tanımlanıyor.

Hemen size en yakın Turkcell mağazasından ya da turkcell.com.tr üzerinden kartınızı alabilirsiniz.

 • Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her gole 100 MB haftalık olarak yapılan bu kampanyada belirlediğiniz takımların maçlarında atılan her gole karşılık 1oo MB internet kazanabilirsiniz. Maç gol olmazsa bile 100 MB kazanacağınız bu kampanyada ne kadar çok gol o kadar fazla bedava internet demek.

Ücretsiz olarak her gole 100 MB yarışmasına katılmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve belirlediğiniz maçları takip etmek kalıyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Her Gol 100 MB” linkine tıklayıp maç seçmeniz yeterli. Unutmayın ne kadar çok gol o kadar fazla bedava internet demek.

İster faturalı isterse faturasız olsun bütün Turkcell abonelerine açık olan “Her Gol 100 MB” yani Goller Cepte uygulaması her hafta pazartesi yenilir. İnternetiniz bittiğinde yada yetersiz kaldığında goller cepte oynayarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması 500 MB Bedava İnternet

Tuttuğun takıma özel olarak hazırlanan goller cepte taraftar uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde anında 500 MB hediye internet veriyor.

GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirebilirsiniz. Ayrıca goller cepte uygulamasına arkadaşınızı davet ederseniz hem siz hemde arkadaşınız ek 500 MB internet kazanacaktır.

 • Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5GB İnternet Turkcell:

 Bireysel ses hattı sahiplerine yönelik kampanya dahilinde otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ve ödemeniz gerçekleştiğinde 5 GB ücretsiz hediye internet kazanabiliyorsunuz.

 • GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası:
NE? NASIL?  Bilgisayarımızın IP'sini nasıl buluruz?

Turkcell’in yalnızca GNÇ’li gençlere özel olan bu kampanyası, hem eğlenebilmenize hem de ücretsiz internet kazanabilmenize öncülük ediyor.

Bedava internet kazanmak istiyorsanız, öncelikle telefonunuza GNÇ uygulamasını yüklemelisiniz.

Ardından ÇATLAT’a tıklamalı, karşınıza çıkan 2 adet yumurtayı çatlatmalı yani kırmalısınız.

Hediye interneti kullanmak istediğin haftanın 2 gününü uygulamada belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bu iki günde tekrar ÇATLAT uygulamasına girmeli, yumurtaları kırmalısınız.

Böylelikle TURKCELL tarafından sizin hattınıza kısa bir süre içerisinde tanımlanan internetleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi:

Son 1 yıl içerisinde Dergilik Uygulaması’na hiçbir şekilde girmeyen ya da ilk kez bu uygulamayı kullanacak olan kişilerin yararlanacağı bu kampanya sayesinde 1 hafta geçerli olan 1 GB internet kullanabilirsiniz.

1 GB mobil internet hediyenizi kazanmak için Dergilik Uygulaması’nı hemen akıllı cihazınıza indirmelisiniz.

Uygulamaya girer girmez hattınıza yüklenen interneti 1 hafta içinde harcamalısınız.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 güncel listesinin sizinle paylaşmak istiyorum. Turkcell bedava internet veren uygulamaları telefonunuza indirerek bedava internet kazanmanız mümkün.

Turkcell Yani Kullanım Kampanyası

Turkcell yani arama motorunu kullananlar aylık 1 GB bedava internet kazanıyor. Yani arama motoru uygulamasını telefonunuza indirip kurulum yaptıktan sonra sadece 1 ay değil kullandığınız süre boyunca hattınızda 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Arama motoru olarak yaani üzerinde arama yaparak ve yanni arama moturunu kullanarak hediye internet kazanırsınız. Uygulamayı telefonunuzdan silmediğiniz sürece her ay 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Kampanyaya katılmak için yani uygulmasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Sizde arama motoru olarak yanni kullanarak hediye internetinizi her ay alabilirsiniz.

Turkcell uygulamalarını kullanarak bedava internet kazanmak için ayrıntılı olarak bilgi veren yazımızı incelemek için linke tıklamanız yeterlidir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2020

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak için yapman gereken ise Dijital Uygulaması içerisinde bulunan Salla Kazan kutusuna tıklayarak bedava internet kazanabiliyorlar. Her hafta salla kazan yaparak 10 GB kadar haftalık bedava internet hediyesini alabilirsiniz. Salla Kazan hakkında ayrıntılı bilgi almak Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız 2020

Turkcell faturalı yada faturasız hat sahiplerine yönelik yaptığı bedava internet kazanma kampanyaları belli dönemlerde güncellenerek yenilenmektedir. Sizlere yukarıda verdiği Turkcell bedava internet faturalı abonelere için olduğu gibi bazı kampanyalar sadece faturasız hat sahiplerine yönelik olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell bedava internet kazanmak için sizlere en güncel kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Ayrıca Turkcell bedava internet bip ile kazanmak için bip uygulamasını indirerek güncel yarışmalara katılarak hediye internet kazanmanız mümkün.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava internet kampanyaları 2020 yılı katılım şartlarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Şu an ya da daha önce dahil olduğunuz kampanyaları yorum kısmında bizimle paylaşarak, Turkcell abonesi takipçilerimize önerilerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.