Türk Telekom yine yaptı yapacağını onlarca kampanyası ile müşterilerine bedava internet dağıtan operatör kampanyalarına yenisini ekledi diyebiliriz.

Türk Telekom faturalı hat ve faturasız paketler için sunduğu ücretsiz kampanyalar yani Türk Telekom bedava internet 2020 paketlerinin bilgilendirmesini yapmaktayız. 2020 yılında Eylül ve Ekim ayında kullanabileceğiniz Avea yani Türk Telekom yılbaşı bedava internet paketlerini Türk Telekom Hediye Ücretsiz İnternet nasıl yapılır konumuzdan güncel olarak takip edebilirsiniz. Türk telekom Sil Süpür bedava internet kampanya detayları sayfanın en altındadır.

Türk Telekom firması kullanıcılarına sürekli belirli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom ücretsiz internet paketleri yayınlandığı anda bizde yazımızı güncellemekteyiz. Türk telekom hediye internet paketleri için takipte kalın. Türk Telekom Paketler konusunu incelemeyi unutmayın.

1.Sil Süpür Kampanyası

Her hafta Türk Telekom’dan sana özel hediyeleri Sil Süpür!
Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor!
Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın!

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir. Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.

2. ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Dikkat! ArayanıBil plus servisi ücretli bir servis olup, abone olanlara hediye internet vermektedir.
ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediye!
ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanıyor.
ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz

  • ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti vergiler dahil 2,99 TL‘dir.
  • ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık ücreti vergiler dahil 14,99 TL‘dir.
  • Servis üyeliği, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi de 6 ayda bir otomatik yenilenir.
NE? NASIL?  Vodafone Eylüle Özel Bedava İnternet Kampanyası! Kaçırmayın...

3. E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Hemen E-fatura abonesi olun, 1GB internetin keyfini sürün!

E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz, aynı zamanda kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz. ​​
1GB e-mail adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
Örnek: 1GB [email protected] -> 3008

  • Kampanyaya kapsamında e-fatura aboneliği başlatan müşterilerimize bir hafta boyunca geçerli cepten 1GB internet hediye edilecektir.
  • Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır.
  • Mevcut e-fatura abonesi müşterilerimiz kampanyaya katılamayacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.

4. 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.
Kampanyadan 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren müşterilerimiz kaydolabilir.
Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
Kampanyaya sadece 1 kez katılabilirsiniz. 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan müşterilerimiz katılamaz.
Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.

NE? NASIL?  Türk Telekom Müşterilerine Dev Kampanya Yaptı! Tam 30 GB Bedava İnternet...

5.Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla; Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler, her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA takılıyorlar!

 • Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanyaya kayıt ücretsizdir.
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Selfy üyeleri yararlanabilmektedir. 7-25 yaş arasındaki hat sahipleri Selfy yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek, hat sahibi olmayan 7-25 yaş arasındaki hat kullanıcıları ise TC Kimlik Numaralarını yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek Selfy’e üye olabilirler.
NE? NASIL?  Türk Telekom Tarafından Tam 30 GB Bedava İnternet!

6.Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Otomatik fatura ödeme talimatı verene, bir hafta boyunca geçerli 2GB cepten internet hediye!
Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı müşterilere tek seferlik Haftalık 2GB mobil internet hediye.

Siz de otomatik fatura ödeme talimatı verin, bir hafta boyunca geçerli 2GB cepten internet kazanın!​

Kampanya katılımı 22 Haziran – 22 Eylül 2020 tarihleri arasında olacaktır.
BIMcell, PTTcell, POcell,Teknosacell, Vestelcell gibi özel GPO tarifelerinde bulunan aboneler, data tarifelerinde olan aboneler, kurumsal faturalı aboneler haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel mobil faturalı aboneler kampanyadan faydalanabilecektir.
Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında bulunan ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden ya da Online İşlemler Merkezimizde Fatura İşlemleri altında yer alan Otomatik Ödeme Talimatı menüsünden ya da Banka kanalları aracılığı ile kart bilgilerini girerek otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla vermesi gerekmektedir.
Belirtilen koşulları sağlayarak Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla veren abonelere kampanya kapsamında 7 gün geçerli 2GB hediye cepten internet sunulacaktır.