Yaptığı kampanyalar ile müşterilerine büyük fırsatlar sunan Türk Telekom’dan yeni bomba! Türk Telekom müşterilerini sevindirecek yeni kampanyasını duyururken rakiplerine büyük gözdağı verdi. Gelen yeni kampanya müjdesi ile Türk Telekom abonelerine 2 GB değil, 5 GB değil, 10 GB değil, 15 GB değil tam 30 GB hediye internet kazanma imkanı sunuldu. İşte bomba kampanyanın merak edilen detayları ve bedava internet kazanma imkanı!

 

TÜRK TELEKOM’DAN HAFTALIK 30 GB, AYLIK 10 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA İMKANI! 

Düzenlediği kampanyalarla müşterilerine son derece cazip seçenekler sunan Türk Telekom hediye internet paketi yağmuru devam ediyor.

Cep telefonu operatörleri arasında güçlü alt yapısı sayesinde öne çıkmayı başaran Türk Telekom bu gücünü kampanyalarla destekliyor. Türkiye geneli kampanyaların yanı sıra şehirlere özel kampanyalarda düzenleyen Türk Telekom haftalık bedava internet almak isteyenlere 30 GB, aylık bedava internet almak isteyen kişilere yönelik olarak ise 10 GB bedava internet alma imkanı sundu.

NE? NASIL?  Türk Telekom ile Bedava İnternet Yöntemleri!

 

ÇANAKKALE VE BALIKESİR’DE YAŞAYAN TÜRK TELEKOM ABONELERİNE MÜJDELİ HABER GELDİ! 

31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek ve Türk Telekom tarafından “İlinize Özel Hediye 10 GB kampanyası” kapsamında Ekim ayı boyunca Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşayan kişilere bedava internet müjdesi geldi.

Sizde bu iki ilde yaşıyorsanız Türk Telekom efsane tarifesine yeni hat alarak ya da numara taşıyarak geçiş yapmanız durumunda bedava internet kazanabilirsiniz. Çanakkale ve Balıkesir illerinde yaşayan kişilerin kendilerine en yakın Türk Telekom bayisine giderek de Balıkesir ve Çanakkale illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birine geçiş yapmaları yeterli olacak.

Bu işlem esnasında gerçekleştirilecek olan aktivasyon işlemi esnasında Türk Telekom bayisinden 10 GB hediyenizi talep etmeniz yeterli olacaktır.

NE? NASIL?  Turkcell Müşterilerine Müjde! Herkese 30 GB Bedava İnternet

 

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI İLE HAFTALIK 30 GB HEDİYE İNTERNET KAZANMA İMKANI! 

Haftalık olsun ama çok olsun diyenler için Türk Telekom tarafından bedava internet kampanyalarının kralı geldi.

Bedava internet kazanmak isteyenler için özel bir uygulama geliştiren Türk Telekom hediye GB garantisi vererek rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi yine başarıyor.

Günlük 5 GB hediye, gece geçerli 10 GB hediye internet ve haftalık 30 GB hediye internet paketi gibi çok sayıda seçenek sunan Türk Telekom bedava internetin yanı sıra her yöne sınırsız konuşma, hediye arayanı bil servisi, MNG Kargo’dan yüzde 30 indirim ve Enterprise’dan yüzde 40 İndirim gibi farklı çok sayıda seçenekte bulunuyor.

SİL SÜPÜRDEN BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Uygulamadan bedava internet kazanmak isteyen kişilerin online işlemler uygulamasını indirmeleri ardından da uygulama üzerinden giriş yaparak sil süpür oynamak yeterli oluyor. Oyun oynarken bedava internet kazanabilir, kazandığınız bedava internetiniz sayesinde kesintisiz iletişimi sürdürebilir, sosyal medya uygulamalarını daha etkin bir şekilde kullanmanın avantajını sonuna kadar yaşayabilirsiniz…

NE? NASIL?  Vodafone Tarafından Tam 15 GB Bedava İnternet! Kaçırmayın...

BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARININ KRALI SİL SÜPÜR İLE KAZANMAK GARANTİ!