Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Türk Telekom sürpriz bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında bedava internet kazanmak isteyen kişilere haftalık 30 GB, aylık 10 GB internet kazanma fırsatı sunuldu!

TÜRK TELEKOM’DAN BU İLLERDE YAŞAYANLARA BEDAVA İNTERNET MÜJDESİ GELDİ!

İllere özel hediye internet kampanyası düzenleyen Türk Telekom yeni fırsatlarını duyurdu.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak olan yeni kampanya ile Türk Telekom Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşayan kişilere bir ay boyunca kullanabilecekleri 10 GB internet hediyesi verecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Türk Telekom efsane tarifeler üzerinden yeni hat almaları ya da mevcut hatlarını numara taşıma yolu ile getirmeleri yeterli olacak. Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşayan kişilere sunulan fırsat kapsamında en yakın Türk Telekom bayisi üzerinden Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alanlara bayiler üzerinden 10 GB bedava internet aylık olarak hatlarına tanımlanacak.

NE? NASIL?  HES kodu doğrulama aşama aşama nasıl yapılır?

 

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR KAMPANYASI İLE HAFTALIK 30 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI 

Son dönemin sosyal medyada en çok konuşulanları arasında yer alan Türk Telekom sil süpür kampanyası sunmuş olduğu bedava internet kazanma fırsatları ile yakından takip ediliyor.

Kampanya kapsamında; haftalık 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 500 MB ve250 MB bedava internet kazanma fırsatı sunulurken günlük paketlerde ise 5 GB,2 GB, 500 MB, 250 MB ve 100 MB bedava internet kazanma imkanı tanınıyor.

Düzenlenen bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin cep telefonlarına Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirerek yüklemeleri yeterli oluyor.

Uygulama üzerinden Sil Süpür oyunu oynayarak bedava internet yanı sıra bedava konuşma, SMS, indirim kuponları gibi sürpriz hediyeler kazanma imkanı da sunuluyor. Hediyeler haftalık olarak yenilendiği için uygulamanın sıklıkla kontrol edilmesi ve takibe alınması gerekiyor.