Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörleri arasında yer alan Türk Telekom internet alt yapısından aldığı güçle bedava internet fırsatı sunmaya devam ediyor.

TÜRK TELEKOM ABONELERİ DİKKAT! BEDAVA İNTERNET FIRSATINI KAÇIRMAYIN

İnternet alt yapısı ile abonelerine kaliteli hizmet sunmaya devam eden Türk Telekom ücretli internet paketlerinin yanı sıra aynı zamanda bedava internet fırsatları da sunuyor.

Özellikle de pandemi döneminde korana virüs vaka sayısında yaşanan artışın ardından insanların evlerinde geçirdikleri süre artarken bu da internet kotalarının hızlı tükenmesine neden oldu. Pek çok kişi sahip olduğu internet paketini hızlı tükettiği için ek paket arayışına girerken bu dönemde bedava internet kampanyaları hakkındaki arayışlarda hızlandı.

 

TÜRK TELEKOM FATURASIZ HAT KULLANICILARINA BEDAVA İNTERNET FIRSATI

Ülkemizin en büyük telefon operatörleri arasına girmeyi başaran Türk Telekom faturasız hat kullanan müşterilerine 8 GB bedava internet fırsatından yararlanma imkanı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey hattınıza kontör yüklemek.

NE? NASIL?  Instagram’da nasıl daha çok like alırız?

30 liralık yükleme yapan kişilere 8 GB bedava internet kullanma hakkı verilirken buna ek olarak 40 liralık yükleme yapanlara 12 GB bedava internet, aylık 60 TL yükleme yapanlara ise 20 GB internet yüklemesi yapılıyor.

Bedava internet yüklemesi yapmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden Senlik yazdıktan sonra oluşturdukları bu kısa mesajı 4444 numarasına göndermeleri yeterli oluyor.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI ÜZERİNDEN OYUN OYNAYARAK BEDAVA İNTERNET KAZANMAK 

Oyun oynayarak bedava internet kazanma imkanı sunan Türk Telekom sil süpür uygulaması ile bu oyunlar karşılığında bedava internet kazanma imkanı elde ediyor. Türk Telekom çevrimiçi işlemler menüsünden ulaşabileceğiniz oyundaki performansınıza bağlı olarak kazanacağınız bedava internet kotaları ile internetinizi kısıtlama olmadan çok daha keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Oyun menüsünden sunulan internet paketleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.