Samsung markasının yeni Galaxy serisi adından oldukça söz ettirecek resmen bir performans canavarını gelin beraber inceleyip neden yok satacağına bakalım… Samsung’un yeni orta seviye Galaxy M31 Prime modeli Amazon‘da listelendi. İşte özellikleri;

Samsung, Galaxy M31 ve Galaxy M31s modellerinin ardından şimdi de Galaxy M31 Prime isimli modeli satışa sunmaya hazırlanıyor! Samsung’un yeni orta seviye Galaxy M31 Prime modeli Amazon‘da listelendi.

Bu telefon yok satar! İşte Galaxy M31 Prime!

Samsung ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy M serisine yeni bir akıllı telefon daha eklemeye hazırlanıyor. Galaxy M31 Prime isimli bu yeni model, E-ticaret devi Amazon‘un web sitesi üzerinden listelendi.

Amazon’da Galaxy M31 Prime‘ın tasarımını ve özelliklerini ortaya koyan bir promosyon sayfası yer aldı. Fakat promosyon sayfasında yeni modelin ismi M31 Prime olarak açıkça belirtilmiyor, bunun yerine Galaxy M Prime adı yer alıyor. Ancak sayfanın kaynak kodunu incelediğimizde, bu model için Galaxy M31 Prime ismi ile bahsedildiği görülüyor.

NE? NASIL?  Bu Xiaomi Modellerine Sahip Olanlara Müjde Gibi Haber Geldi!

Cihazın özelliklerinden bahsedecek olursak; Galaxy M31 Prime, 6GB RAM ile eşleştirilmiş bir Exynos 9611 SoC ile güçlendirilecek. 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki depolama seçeneğine sahip olacak ve 512 GB‘a kadar depolama genişletmesine izin veren bir microSD kart için özel bir yuva ile gelecek.

Galaxy M31 Prime, bir USB-C bağlantı noktası üzerinden 15W‘a kadar şarj edecek 6.000 mAh pil ile birlikte gönderilecek. Cihaz 5 kameraya sahip olacak. Ön tarafta ağır çekim ve 4K video kaydı yapabilecek olan 32MP kamera yer alacak. Arka tarafında ise 64MP birincil, 8MP ultra geniş, 5MP makro ve 5MP derinlik sensör birimlerini içeren dörtlü kamera kurulumu yer alacak.

M31 Prime’ın diğer öne çıkan özellikleri arasında arkaya monte edilmiş bir parmak izi okuyucu ve 3,5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Akıllı telefon bir su damlası çentikli ekrana sahip olacak. Daha önce cihazın 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9611 (2.3 GHz) işlemcisinde güç alacağı sızdırılmıştı.

NE? NASIL?  ABD Başkanının Arabasında Hangi Teknolojiler Var?

Çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi mevcut değil. Ancak özelliklerine bakılırsa oldukça beğenileceği kesin? Sizler bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

İşte O Samsung Galaxy M31 Cihazının İncelemesi