Dünyanın en büyük akıllı telefon markaları arasında yer alan Samsung yeni kampanyaları ile müşterilerine büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor. Samsung cep telefonu olanlara 750 lira para puan kazanma imkanı sunuldu.

SAMSUNG NOTE 20 / 20 ULTRA İLE 750 TL PARA PUAN KAZANMA FIRSATI! 

Samsung markalı cep telefonları arasında en çok tercih edilen serilerin başında yer alan Note serisinin son üyesi Samsung Note 20 ve 20 ultra için online mağazaya özel değişim kampanyası sayesinde 7 bin 300 liraya varan indirim fırsatı sunuldu.

Başlatılan yeni kampanya kapsamında aynı zamanda Samsung Galaxy Note 20 modelini alanlara 500 TL ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelini alanlara ise 750 TL para puan kazanma fırsatı sunuldu.

Samsung tarafından KOBİ’lere özel olarak sunulan kampanya kapsamında sadece Samsung Online Mağaza üzerinden yapılan alışverişler için geçerli olup para puan hediyesini kazanmak isteyen KOBİ’lerin Hayat Kobiye Güzel üyesi olma şartı aranmaktadır.

NE? NASIL?  Apple Çılgın Planı Ortaya Çıktı

 

SAMSUNG KIRIK EKRAN KAMPANYASI! 700 LİRAYA VARAN EK GERİ ÖDEME FIRSATI 

Samsung markalı cep telefonunun ekranını kıran kişiler için de yeni bir kampanya duyurusu geldi.

Cep telefonunun ekranını kıran kişilere Samsung Galaxy Note 20 ve Samsung Galaxy 20 Ultra ile değişim yapmak istemeleri halinde 700 liraya varan ek ödeme imkanından yararlanma hakkı verilecek.

Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy Note 9, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra kampanya için geçerli olan cihazlar listesinde yer aldı.

Bu kampanyada da geçerli olan ek geri ödeme sadece Galaxy Note 20 ve Galaxy 20 Ultra alımlarında geçerli olacak. Kampanya sayesinde cep telefonunun ekranı kırılan kişilere de cihazlarını yenileme imkanı sunuldu. Samsung cep telefonu kampanyaları ile rakiplerinin önüne geçerek daha fazla kişiye ulaşma imkanı arıyor…