Renault Logosunu Değişti! Logo Değişenler Furyasına Renault Da Katılıyor!

Renault Logosunu Değişti! Logo Değişenler Furyasına Renault Da Katılıyor! Ülkemizde büyük ilgi gören Fransa merkezli Renault markası logosunu değiştiriyor. Son dönemlerde Peugeot’un da logosunu yenilemesi de otomotiv dünyasında gündem olmuştu. Logo değiştirenler furyasına yeni bir marka daha katıldı. Ülkemizin sevilen markası Renault yeni bir logo ile karşımıza çıkacak. Bilgilere göre Renault, yeni logosunu ilk kez 2022 yılında kullanacak ve bu logo 2024 yılı itibari ile markanın tüm otomobillerinde kullanılmış olacak.

Bildiğiniz gibi daha önce Japonya merkezli otomobil üreticisi Toyota’nın yanı sıra Nissan, Maserati, BMW, Peugeot gibi markalar da logolarını değiştirme kararı almıştı. Logosunu değiştirenler furyasına Renault da dahil oldu. Logo değişimine giden Renault markası, birkaç ay önce Renault 5 olarak isimlendirilen konsept aracında ortaya çıkarmıştı.

NE? NASIL?  Bu Otomobil 187 bin TL Eder mi ?

Şirket bu konuda şimdiye kadar 8 kez değişime gitmişti. Yani bu, Renault tarafından düzenlenen 9. logo. Son güncelleme ise 2015 yılında yapıldı.