İnternet üzerinden bir çok kişi ek iş yaparak para kazanıyor. Aynı zamanda internet üzerinden para kazandıran birçok platform bulunuyor. Bu platformları bilgisayar üzerinden kullanarak para kazandığınız gibi mobil telefonlarınız üzerinden de kullanarak para kazanabiliyorsunuz. Sizlere sanal para kazanmadan değil mobil üzerinden gerçek olarak para kazandıran uygulamalardan bahsedeceğiz. Bu sayede para kazandıran mobil uygulamaları nelerdir? sorusuna cevap vermiş olacağız.

Mobil Üzerinden Para Kazanma

Herkes akıllı telefon kullanıyor. Ama bazı kişiler akıllı telefonları konuşmaktan ziyade değişik platformları kullanarak para kazanıyorlar. Bu kişiler akıllı şeyler yaparak teknolojiyi iyi kullanıyorlar ve birçok farklı platformlardan yüksek paralar kazanma şansını yakalıyor. Sizinde mobil üzerinden oyun oynayarak veya başka bir şekilde para kazanabileceğiniz platformları yazalım.

 • Bige time cash
 • Letgo
 • Ebates
 • Ibotta
 • Gıgwalk
 • Pact
 • Bookscauter
 • Money app
 • Oyna kazan
 • Anket doldurma

Bu oyunlardan ve uygulamalardan bazılarıdır. Mobil telefonlarınıza bu uygulamaları indirip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bazı uygulamalar sizden üye olmanızı isteyecektir. Kolay bir şekilde üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

NE? NASIL?  E-Devlet'ten miras sorgusu nasıl yapabilirsiniz?

Video: TELEFONDAN PARA KAZANDIRAN 5 MOBİL UYGULAMA !

Para Kazandıran Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Para kazandıran uygulamaları kullanmak kolay bir şekilde oluyor. Uygulamayı kullanarak para kazanmak için size verilen bir görevi yapmanız gerekiyor. Yapmış olduğunuz bu görev doğrultusunda uygulama sizlere para kazandırıyor. Örnek vermek gerekirse; anket doldurma yaparak para kazanma şansını elde edebiliyorsunuz. Sadece anketi doldurarak para kazanmanız olmuyor tabii ki. Eşyalarınızı satarak para kazandıracak uygulamalarda sizlere mobil üzerinden para kazandırıyor. Özellikle ikinci el eşyalarınızı veya sıfır eşyalarınızı uygun fiyata satmak sizlere iyi paralar kazandırıyor. Uygulamayı mobil telefonunuza indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamaların Kullanıldığı Mobil Cihazları Nelerdir?

Günümüzde akıllı cihaz kullanan telefon kullananların sayısı oldukça fazladır. Bu cihazların bir işletim sistemleri bulunuyor. Bu cihazlarınızın işletim sistemleri uygulamalara uyumluysa rahatlıkla mobil cihazlarınıza indirerek platformu kullanabilir ve para kazanabilirsiniz. Uygulamaların uyumlu olduğu işletim sistemlerini yazacağız.

 • Android
 • iOS
NE? NASIL?  Telefonunuz şarj olmuyorsa denemeniz gereken yöntemler

gibi işletim sistemine sahip mobil cihazınız varsa para kazanmamanız için hiçbir sorun kalmıyor. Çünkü internet üzerindeki para kazandıran platformların hepsi bu iki işletim sistemine uyumludur. Tabii ki sadece bu işletim sahibine sahip olmanız yetmiyor. Mutlaka bir internetinizin olması gerekiyor.

Para Kazandıran Uygulamalar Mobil Cihazlardan Ne Kadar Para Kazandırıyor?

Para kazandıran uygulamalar farklı olduğu için mobil cihazlarınızdan net olarak ne kadar para kazanacağınız değişkenlik gösteriyor. Çünkü uygulamanın türü ve özelliği sizin ne kadar para kazanacağınızı belirliyor. Para kazandıran uygulamaların bazıları az bir rakamla başlasa bile zamanla o kazanmış olduğunuz para artış gösterecektir. Hiçbir uygulama size birden yüksek para kazanma imkanı sunmaz.

Bütün mobil üzerinden para kazandıran uygulamalar az bir rakamla başlar ve sonra artış gösterir. Sadece uygulamaların aralarındaki farklar sizin kazanacağınız paranın fiyatını belirler. Bazen anket doldurmak için 1 saatinizi ayırarak 10 lira kazanabilirsiniz, bazen eşyanızı satarak 100 TL kazanabilirsiniz. Kesin bir rakam vermek doğru olmaz. Ama mobil üzerinden değişik platformları kullanarak para kazanacağınızın garantisi vardır.

NE? NASIL?  Turkcell Müşterilerine Özel Tam 30 GB Bedava İnternet Alabilirsiniz...

Video: PARA KAZANDIRAN MOBİL UYGULAMALAR 2020 | INTERNETTEN PARA KAZAN

Para Kazandıran Uygulamaları Mobil Cihazınızdan Kullanarak Geçiminizi Sağlayabilir misiniz?

Daha önce size para kazandıran uygulamaların mobil üzerinden ne kadar kazandıracağı konusunda net bir rakam veremediğimizi ifade ettik. Bu rakam azla başlasa da çoğalarak devam ediyor. Peki, bu uygulamaları kullanarak hayatınızı devam ettirmeniz mümkün olacak mı? Sorusuna evet diye cevap verebiliriz. Çünkü sadece bir uygulamayı değil farklı uygulamalar kullanacağınız için geçiminizi sağlamış olursunuz. Sizde mobil cihazlarınıza uygulamaları indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.