Xiaomi Redmi Note 10 hakkında ortaya atılan iddialara yenileri eklendi. İşte telefonun sızdırılan özellikleri ve fiyatı!

Karşınızda yeni f/p şampiyonu Xiaomi Redmi Note 10

Redmi çatısı altında piyasaya sürmüş olduğu modeller ile adından sıkça söz ettiren Xiaomi, bunlara bir yenisini daha eklemeyi planlıyor. Oldukça tutulan Redmi Note serisi telefonların yeni neslinin ne zaman görücüye çıkacağı şimdilik gizemini korusa da sızdırılan detaylar telefon hakkında bizlere önemli ip uçları veriyor. Henüz çok erken olmasına rağmen Xiaomi Redmi Note 10 özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Buna göre tüketicileri yine oldukça uygun bir telefon bekliyor diyebiliriz. İşte tüm detaylar!

Xiaomi Redmi Note 10 özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Daha öncesinde Redmi Note 10 modelinin gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 732G yonga setinden alacağı ileri sürülmüştü. Yeni gelen iddialar bunun bir Dimensity işlemci ile değişebileceğini ifade ediyor. Bu cihazın abisi niteliğinde olan Redmi Note 10 Pro ise muhtemeldir ki Snapdragon 765G işlemcisi ile piyasaya çıkmış olacak. Telefonların en dikkat çeken özelliği ise ekran tazeleme oranı noktasında. Buna göre bu cihazlar 120 Hz ekran yenileme oranı özelliği ile gelecek.

NE? NASIL?  iCloud hesabındaki yedekler nasıl bilgisayara indirilir?

Xiaomi Redmi Note 10 fiyatı ile de bütçe dostu bir telefon olacak gibi duruyor. Ortaya çıkan sızıntılara göre modelin 150 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. Ancak fiyat için henüz oldukça erken olduğunun ve bu sebepten dolayı da sızıntının çok güvenilir olmadığının altını çizmiş olalım. Ayrıca Redmi Note 10 Pro için henüz bir fiyat bilgisi sızdırılmış değil.