Xiaomi markasını kullanmanın bir ayrıcalık olduğu ülkemizde öyle modeller bulunuyor ki bu modellere sahip olanlar yaşadı desek yeridir. Yakın zamanda Xiaomi ve Redmi’nin güncelleme desteği sunacakları modeller belli oldu ve bu güncellemeler ile telefon kullanımında çığır açılacak diyebiliriz. Xiaomi’nin yeni güncellemeleriyle cihazlarınızda sorunsuz ve en yeni teknikleri kullanabilirsiniz.

Diğer markalara nazaran orta segment cihaz güncellemelerine önem veren Xiaomi, yazımızda sunduğumuz listedeki tüm cihazlarını Android 11 sürüm güncellemesine yükseltecek. Ancak bunun için henüz bir tarih verilmiş değil.

Xiaomi Modelleri Güncelleniyor

Her zaman farklı ve özel yenilikleriyle kullanıcılarına destek sunan marka, bu güncellemelerden sonra yine zirveye oynayacağa benziyor. Orta segment cihazların farklı marka ve model olarak yoğun olarak piyasaya sürülmesi büyük bir rekabeti ortaya çıkarıyor.

Cihaz sayısının fazla olması kullanıcıları güncelleme detayına yönlendirirken, cihaz seçimi de bu sayede daha kolay oluyor. Çünkü kullanıcı güncelleme konusunda sorun yaşadığında kullanım esnasında da büyük zorluk yaşıyor.

NE? NASIL?  İşte Fiyat Performans Şampiyonu Xiaomi Redmi Note 10 Bilgileri Sızdırıldı!

Bu nedenle kullanıcılar güncelleme desteğine büyük önem veriyor. Android pazarı bu anlamda kullanıcılarına büyük destek sunuyor.

Ücretsiz güncellemeleri bulunan Android’in sunduğu güncelleme destekleri telefon kullanıcılarının seçimlerinde büyük rol oynuyor. Yeni güncellemeler kullanıcılar tarafından beklenirken önümüzdeki günlerde bu güncellemelerin yapılacağına dair haberler geliyor.

Üst Segment Telefonlarda Güncellemeler Sorunsuz İşliyor!

Cep telefonu pazarında son dönemde birçok markanın piyasaya çıktığı görülüyor. Bu durum farklı tasarım ve yazılımlarında ortaya çıkmasına sebep oldu. Aynı zamanda telefon fiyatları arasında da büyük bir uçurum oluşmasına yol açtı.

Üreticiler telefonun dış dizaynından programlamasına kadar her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Ancak bu planın en önemli parçalarından birini de güncellemeler oluşturuyor.

Genel anlamda birçok telefon üreticisi üst segmente ait olan modellerinde rutin aralıklarla güncelleme uyguluyor. Fakat daha orta segmentteki cihazlar için güncelleme düzeni aynı şekilde işlemiyor.  Bu nedenle yeni bir cihaz satın almak isteyenler bu detaya önem veriyor.

NE? NASIL?  Instagram'da mesajlaşmalar nasıl sessize alınır?

Özellikle Xiaomi, orta segment olarak piyasaya sürülen ve daha makul fiyatlı olan birçok cihazı için güncelleme yayınlıyor.  Çin malı olan Xiaomi Android 11 güncellemesi alacak olan tüm modellerini açıkladı. Bu cihazların listesini sizler için sunmaktayız.

Xiaomi Telefonlarda Android 11 Güncellemesi

Xiaomi modelleri hakkında düşüncelerinizi ve merak ettiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Xiaomi’nin bazı güncel modellerin listede bulunmadığını fark edebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde yeni bir liste üzerinde Xiaomi’nin güncelleme desteği sunulacaktır. Yeni güncel listeyi sizlerle paylaşacağız.

Listede bulunan bir cihazı şu an kullanıyorsanız yakın bir zamanda cihazın Android 11 sürümüne güncellenecek. Ancak size bu konuda bir tavsiye vermek isteriz. Güncelleme yapmak için bir süre beklemenizde yarar var. Güncellemenin sorunsuz olduğundan emin olduğunuzda hemen güncellemeyi indirebilirsiniz.