Cep telefonu sektöründe birçok akıllı cihaz modeli yer alıyor. Fiyat skalası bakımından cihaz markası konusu ya da telefonun teknik özellikleri baz alınıyor. Dün öğlen saatlerinde teknoloji haber köşesinde 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar liste halinde mobil cihaz tutkunları için paylaşıldı.

Mobil cihaz kategorisinde yer alan tüm akıllı telefonlar tüm kişilerin hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Kaliteli cihaz markalarında fiyatlar biraz yüksek olsa dahi tüm cihaz severler bu durumu kesinlikle göze alıyor. Mobil cihazlara tanımlanan internet paketleri sayesinde birçok işlem kısa bir sürede tamamlanabiliyor.

Bizlerde 2020 Ekim ayı dönemine ait olan son güncel fiyatlarını dikkate alarak 1500 TL ve altı fiyatla kullanıcıya sunulan telefonları sizler için düzenledik.

Cep Telefonlarında Şok Fiyat

Cep telefonu

Cep telefonu

Mobil cep telefonlarımız akıllandıkça, iletişim haricinde tercih ettiğimiz uygulamaların sayısı da gün geçtikçe hızlı bir şekilde artıyor. Çünkü android cihaz kullanıcılarının hayatı, mobil uygulamalar sayesinde pratikleşmeye hızlı bir şekilde devam ediyor.

NE? NASIL?  Turkcell Müşterilerine Bedava İnternet Dağıtıyor! Kaçırmayın...

Bu sayede işlerimizi daha kolay ve seri olarak halledebiliyor, aradığımız bilgiye daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz.

Alışverişlerimizden, iş hayatımıza, ders konularımızdan, eğlenceye, sosyal medya ortamlarına ve her türlü ödemelerimize dek birçok konuda bize kolaylık ve olanak sağlıyor. Kısacası bu küçük akıllı cihazlar hayatımızı kolaylaştırıyor.

Bu kolaylıklar için öyle çok pahalı cihaz modellerine de asla ihtiyacımız yok. Bu bakımdan sizler için birbirinden şık tasarıma sahip ve aynı zamanda 1500 TL altı telefon cihazlarının yer aldığı bir cihaz listesi düzenledik.

 1500 TL Altı Cep Telefonu Seçenekleri

Akıllı cep telefonu

Akıllı cep telefonu

1500 TL akıllı cihaz modelleri hangileri diye merak ediyorsanız listemize göz atabilirsiniz. Ancak hazırlamış olduğumuz listemizi 2018 ve 2019 çıkış yılına sahip modelleri dikkate aldığımızı belirtmek isteriz.

Küçük bir not vermemiz gerekirse telefonlar, internet üzerinden satış fiyatları dikkate alınarak düzenlenmiştir. Mağaza satış fiyatları belirtilen fiyatlardan çok daha yüksektir. İşte 1500 TL altı en iyi mobil cep telefonları seçenekleri;

NE? NASIL?  Telefonlarını satanlar risk altında! Dosyalarınızı geri döndürülmez şekilde nasıl silebilirsiniz?

 

General Mobile GM 6 ds ortalama Fiyat: 1400 TL,

Reeder P13 tek Fiyat: 1300 TL,

General Mobile GM 9 Go Dual Fiyat: 1500 TL,

Vestel Venus GO Fiyat: 1050 TL,

Alcatel 1 Fiyat: 1250 TL, Alcatel 1 2019 Fiyat: 1300 TL,

C5 Mobile Noa G1 Genel Fiyat: 1000 TL,

LG K9 Ortalama Fiyat: 1470 TL,

Hiking A1 Ortalama Fiyat: 900 TL,

Reeder P13 Blue Net Fiyat: 1330 TL,

Hiking A19 Ortalama Fiyat: 1500 TL olarak satışa sunuluyor.

Cep telefonu tutkunları için sunulan bu fiyatlar arasından seçim yaparak cihaz sahibi olunuyor. Ancak belirlenen bu fiyatlar 2020 yılı Ekim ayı dönemine ait olarak kullanıcıya sunuluyor.