Hayaldi Gerçek Oluyor! Elon Musk Uçan Tesla Haberini Verdi!

Son zamanların popüler yatırımcısı Elon Musk, konuk olduğu radyo programında yeni nesil Tesla Roadster modeli aracın uçurma çalışmalarını yaptığını açıkladı. Musk yeni planı için “Bu şeyi insanları öldürmeden nasıl havada tutacağımı çözmeye çalışıyorum” dedi.

SpaceX ve Tesla Motors’un CEO’su Elon Musk, konuk olduğu bir radyo programında Tesla Roadster model aracının güncelleştirilmiş yeni nesil halini uçurmak istediğini söyledi.

Hayaldi Gerçek Oluyor! Elon Musk Uçan Tesla Haberini Verdi!

Hayaldi Gerçek Oluyor! Elon Musk Uçan Tesla Haberini Verdi!

ABD’nin ünlü girişimcisi Elon Musk katıldığı programda, “Bu şeyi insanları öldürmeden nasıl havada tutacağımı çözmeye çalışıyorum. Belki uçurabiliriz diye düşündüm ama çok yükseğe değil. Yani belki yerin bir metre kadar yukarıda uçabilir ya da onun gibi bir şey” dedi.

Tesla Motors şirketi, bir süredir Roadster modelinin üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Elon Musk, şirketin Tesla Roadster modelin mühendisliğini bu yıl bitirmeyi ve 2022’de sevkiyatına başlamayı umduğunu açıkladı. Musk, konuk olduğu radyo programında denemelerinde başarılı olabilirse Roadster’ın uçabileceğinin dile getirdi.

NE? NASIL?  Apple Yeni Magsafe Duo Şarj ve Kılıf Fiyatlarını açıkladı