Kullanıcıların etkileşimini en üst seviyeye getirmek için en etkili yolların arasında wordpress duyuru eklentileri bulunmaktadır. Bütün cihazlar için uygundur. Bu sebeple de oldukça sık kullanılmaktadır. Bu yazımızda da En İyi WordPress Duyuru Eklentileri hakkında bilgiler vereceğiz. Ondan önce wordpress duyuru eklentisi ile neler yapılabileceğinden bahsedelim. Öncelikle site güncellemelerini duyurmanız mümkündür. Hem duyuru verip hem de içerisine link ekleyebilirsiniz. Ya da sadece ziyaretçiler için görünür kılabilirsiniz. Ve daha fazla kullanım yöntemi bulunmaktadır bu yüzden de kısaca biz pazarlama eklentisi diyerek kısaltabiliriz.

En İyi Duyuru Eklentileri

Bir balığı yada bir reklamı üst kısma taşımak isterseniz duyuru eklentileri tam da size göre diyebiliriz. Duyuru eklentilerinin dikkat çekme özelliği ile para kazanmanıza büyük fayda sağlayacaktır. Her duyuru eklentisi ayrı bir amaca hizmet etmektedir bu yüzden size en uygun olanı tercih etmelisiniz. en iyi duyuru eklentilerini şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Easy Notification Bar
  • Hello Bar
  • WPFront Notification Bar
  • WP Notification Bars
  • Top Bar
NE? NASIL?  Google ismi nasıl ortaya çıktı? Google ne demek?

Ve benzeri birçok eklenti bulmak mümkündür. Ancak biz kısaca bunlardan bahsedeceğiz.

WP Notification Bars

En iyi ve en hızlı duyuru eklentisi seçeneği diyebiliriz. Siteniz için sınırsız sayıda duyuru eklentisi ve buton eklemenize yarar. Aynı zamanda bildirim çubuğunu sosyal medya ağlarında ve bazı sayfalarda da göstermeniz mümkün olur. Ek olarak sitenize en çok girilen saatlere ayarlayarak farklı bildirim sunma ihtimaliniz de var. Metin, buton ve arka plan için renk seçimi yaparak özelleştirme de yapabilirsiniz.

Easy Notification Bar

WordPress temanız için yeni bir bölüm eklemeye yarıyor diyebiliriz. Özel bildirim çubuğu oluşturması ile en iyiler arasında kendini en öne geçiriyor. Hem de kendinize özel bir buton ve isimlendirme imkanınız da bulunuyor. Sattığınız bir ürünün öne çıkması ve daha görünür olması için ve yayınladığınız bir yazıyı öne taşımanız için de birebir eklenti seçeneğidir. En önemli özelliği de ana bildirim çubuğuna dönmesidir. Şöyle ki sayfa aşağı kaydırılsa bile hala görünür olarak kalıyor.

NE? NASIL?  İphone 11 Fiyatları Düşüyor mu ?

Hello Bar

Sitenize gelen ziyaretçiler büyük bir çoğunluğu aradığını bulamadığı an sitenizden çıkıyor. Bu sebeple de hem vaktiniz hem site trafiğini hem de para kazanmanız açısından olumsuz bir durumdur.

Gelişe bir müşteri ağı oluşturmak, mail hesabınızı büyütmek ve ayrıca gelirinizi arttırmak için en verimli duyuru eklentisi olmuş oluyor. Bu eklentiyi kullanan azımsanmayacak kadar çok site sahibi bulunuyor. Ayrıca ünlü bir pazarlamacı tarafından geliştirilmiş ve kullanımı kolay bir eklentidir. Sektörde on yıldır varlığını sürdüren bu eklenti hem en eski hem de en iyi eklentiler arasında yerini almaktadır.

İzleyin: WordPress Kayan Duyuru Ekleme

WPFront Notification Bar

Ücretsiz duyuru eklentileri arasında şüphesiz en iyisi diyebiliriz. Özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çubuk yüksekliği ayarlaması yapılabilir,
  • Kaydırma ofseti bulunur,
  • Otomatik kapanır,
  • Mesaj özelliği bulunur
  • Düğme eylemi bulunur
NE? NASIL?  Bu Xiaomi Modellerine Sahip Olanlara Müjde Gibi Haber Geldi!

Hatta benzeri birçok güzel özelliğe sahiptir. Hatta süreli tanıtımlar için tarih ayarlama imkânınız da bulunuyor. Bu özellik kendini en iyiler arasına yazdırmayı başarıyor.

Top Bar

Kısaca basit ve temiz bir duyuru eklentisi diyebiliriz. En güzel yanı da tamamen ücretsiz olmasıdır. Hem de dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve arayüzü ile dikkat çeken duyurular yapabilirsiniz. Kendi içinde panel bulunan bu eklenti ile mesaj ve duyurular için üst çubuğu tasarlayabilirsiniz. Renk ayarı, kaydırmada nasıl görüneceği, mesaj ve buton metnini dilediğini gibi ayarlamanız mümkündür. Daha gelişmiş seçenekler için profesyonel sürümünü indirmeniz gerekebilir.