Orta segment cep telefonu kategorisinin en çok satan modellerine hayat veren Xiaomi markasından bu modellere sahip olan cep telefonu kullanıcılarına müjde gibi haber geldi!

 

 

 

 

 

 

 

 

BU XİAOMİ MODELLERİNE SAHİP OLANLAR YAŞADI! 

Android işletim sistemini kullanan cep telefonu markaları arasında kıyasıya rekabet tüm hızı ile devam ederken özellikle de orta segment cihazlarda yaşanan rekabet her geçen gün katlanarak artıyor.

Sahip olduğu özelliklere rağmen daha uygun fiyatlarla satılan orta segment cep telefonlarının son dönemde daha fazla tercih edilmesi ile beraber bu alanda hizmet veren marka sayısı artarken bu da segmentte yaşanan rekabeti arttırıyor.

Bu segmentte yer alan cep telefonlarından alan kişilerin en önemli önceliği ise Android işletim sistemini kullanan cihazlarda büyük önem taşıması nedeni ile güncelleme desteği olarak öne çıkıyor.

NE? NASIL?  Facebook'a reklam vererek nasıl para kazanılır?

Android 11 güncellemesi bekleyen kişileri heyecanlandıran açıklama Xiaomi tarafından yapıldı. Android 11 güncellemesi alacak olan Xiaomi modelleri şu şekilde sıralandı;

XİAOMİ MI 10

XİAOMİ MI 10 PRO

XİAOMİ MI 10 ULTRA

XİAOMİ MI 10 YOUTH EDİTİON

XİAOMİ MI CC 9 PRO

XİAOMİ MI NOTE 10

XİAOMİ MI NOTE 10 PRO

XİAOMİ MI NOTE 10 LITE

XİAOMİ REDMI K30 PRO

XİAOMİ REDMI K20 PRO

XİAOMİ POCO F2 PRO

XİAOMİ REDMI NOTE 9

XİAOMİ REDMI NOTE 9 PRO

XİAOMİ REDMI NOTE 9 A

ANDROİD GÜNCELLEMESİ İÇİN ACELE ETMEYİN!

Ne yazık ki Xiaomi daha önceki çok sayıda güncellemede sıkıntı yaşaması nedeni ile bu alanda sabıkalı hale gelmişti. Bu nedenle mutlaka güncelleme geldiği anda hemen indirilmemesi, bir süre beklenerek sorun olup olmadığından emin olunması, ardından indirilmesi uygulanıyor.

Fiyat performans karşılaştırması yapıldığında pek çok markaya oranla daha fazla öne çıkarken Türkiye’de ağırlıklı olarak orta segment ürünlerinin satışını yapmayı tercih eden Xiaomi için listenin önümüzdeki günlerde güncellenebileceği belirtiliyor.