Apple’dan Katlanabilir iPhone Projesi!

Tekrar gündeme oturan Apple , katlanabilir telefon ile ilgili büyük geliştirmeler yapıyor. Geçen ay katlanabilir iPhone modeli ses getirmişti , iki farklı prototip ile gündeme gelmişti. Bunlardan biri dikey olarak katlanabilir , diğeri ise iki ekranlı olarak karşımıza gelmesi söz konusuydu. İki prototip de dayanıklılık testlerini başarıyla geçmişti.

Bloomberg ise katlanabilir telefonun yolda olduğuna yüzde yüz gözüyle bakıyor. Fakat henüz tamamen çalışır durumda katlanabilir bir iPhone prototipi maalesef bulunmuyor. Prototip testlerinin şirket içinde başladığı ve şimdilik ekran üzerinden testlere devam edildiği söylendi. Katlanabilir iPhone için mükemmelliği arayan Apple neredeyse görünmeyen bir menteşe sistemi geliştirmiş bulunuyor.

Apple için geliştirmeye açık bir sektör olan katlanabilir telefon projesi için önünde büyük bir örneği var. Samsung’un yaptığı katlanabilir telefonlar büyük ilgi gördü. Apple firması da ezeli rakibi olan Samsung geride kalmak istemiyor. Ama katlanabilir iPhone müjdesi önümüzdeki uzun bir süre çıkmayacak gibi görünüyor. Modelin 2022 yılında gelmesi dahi beklenmiyor.

NE? NASIL?  İphone 11 Pro Satışlarını Durdurdu !

Apple’dan Katlanabilir iPhone Projesi!

Bloomberg ise katlanabilir telefonun yolda olduğuna yüzde yüz gözüyle bakıyor. Fakat henüz tamamen çalışır durumda katlanabilir bir iPhone prototipi maalesef bulunmuyor. Prototip testlerinin şirket içinde başladığı ve şimdilik ekran üzerinden testlere devam edildiği söylendi. Katlanabilir iPhone için mükemmelliği arayan Apple neredeyse görünmeyen bir menteşe sistemi geliştirmiş bulunuyor. Bakalım katlanabilir iPhone ne zaman piyasaya girecek.

Bu konuya da bakmak isterseniz eğer:https://nenasil.com/teknoloji/xiaomi-yepyeni-bir-model-tanitti-iphone-12ye-rakip-olabilir/