Yönetim Sergen Yalçın’ın Taleplerini Veto Etti! Sezonu iki kupa ile tamamlayan tecrübeli teknik direktör Sergen Yalçın’ın Beşiktaş ile olan geleceği halen kesinleşmedi. Sergen Yalçın’ın iyileştirme beklediği ve yönetim de Sergen Yalçın’ın iyileştirmeyi hak ettiğini düşünüyor. Sergen Yalçın’ın senelik 20 milyon TL’ye yakın bir ücretle kapıyı açtığı belirtildi. Yönetim ise 12 milyon TL’nin üstüne çıkmak istemiyor.

Yönetim Sergen Yalçın'ın Taleplerini Veto Etti!
Beşiktaş yönetimi ile Sergen Yalçın’ın arasının bir süredir bozuk olduğu konuşuluyor. Sözleşme görüşmeleri de şimdilik olumlu geçmiyor. Sergen Yalçın’ın yaklaşık 20 milyon TL’ye yakın bir senelik ücret istediği belirtildi. Beşiktaş yönetimi de Sergen Yalçın’a iyileştirme yapmak istiyor ama bu paraları ödemek Beşiktaş için zor gözüküyor.

Yönetim Sergen Yalçın’ın Taleplerini Veto Etti! Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Sergen Yalçın ile uzun yıllar çalışmak istiyoruz” açıklamasını yapmıştı. Kulislerde ise Sergen Yalçın’ın sözleşmesinin üç yıllık olacağı konuşuluyor. 20 milyon TL’den kapıyı açan Sergen Yalçın için düşünülen en fazla ücret 12 milyon TL. Aradaki bu farkın nasıl halledileceği merak konusu oldu.

NE? NASIL?  25 KASIM 2020 LIVERPOOL-ATALANTA HANGİ KANALDA ? SAAT KAÇTA? ŞİFRESİZ Mİ ?