Trabzonspor Uğurcan Çakır İçin 30 Milyona El Sıkıştı! İtalyan devi, 30 milyon euroya yakın bir bedel ve performans bonuslarıyla Trabzonspor’la prensipte el sıkıştı. Inter, ertelenen Avrupa Şampiyonası oynanmadan önce Uğurcan Çakır için elini çabuk tuttu. Trabzonspor Uğurcan için Inter’le prensipte el sıkıştı ama resmi olmadı. Fransız ekibi Lille de Uğurcan Çakır ile ilgilenmeye devam ediyor.

Trabzonspor Uğurcan Çakır İçin 30 Milyona El Sıkıştı!

Trabzonspor Uğurcan Çakır İçin 30 Milyona El Sıkıştı! Uğurcan Çakır’ın gelecek sezon Inter filelerini koruması bekleniyor. Kaleye genç ve güvenilir bir isim isteyen Conte’nin listesinin tepesinde Uğurcan var. Inter de Avrupa Şampiyonası oynanmadan harekete geçti ve Trabzon’dan söz aldı. Bu satış gerçekleşirse Uğurcan, Türkiye’den en yüksek bedelle ayrılan futbolcu olacak.

Inter’in 30 milyon euroya yakın bir teklifle Trabzonspor’u ikna ettiği, bonus maddeleriyle de bu bedelin aşılabileceği belirtildi. Fakat Trabzonspor, Avrupa Şampiyonası oynanmadan resmi anlaşmayı yapmak istemiyor. Uğurcan Çakır ile ilgili olan Lille de  30 milyon euronun üzerinde teklif verebilir.

NE? NASIL?  Ramazanda Formunuzu Nasıl Korursunuz? Evde Spor Teknikleri!

Uğurcan’ın Yerine Mert Günok

Trabzonspor, Uğurcan’ın gitme ihtimalini hesaba katarak Mert Günok’un işini bitirdi. Başakşehir’le 2023’e kadar sözleşmesi alan 32 yaşındaki kaleci için İstanbul ekibiyle yapılan görüşmeler olumlu geçti. Mert Günok da kariyerine Trabzonspor’da devam etmeye istekli.