Ozan Tufan’ın Serbest Kalma Bedeli Dudak Uçuklattı! Özellikle geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de gösterdiği performansla adı oldukça anılan ve milli takımda da oldukça güzel başarılar elde eden yetenekli oyuncu Ozan Tufan hakkında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç bazı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Premier Lig ile de dile getirilen 26 yaşındaki Ozan Tufan hakkında daha iki yıl sözleşmesini olduğunu belirtti, “20 milyon Euro’ya serbest kalır. Bunu verirlerse gidebilir” ifadelerini kullandı.Ozan Tufan'ın Serbest Kalma Bedeli Dudak Uçuklattı!

Ozan Tufan’ın Serbest Kalma Bedeli Dudak Uçuklattı!26 yaşındaki yetenekli futbolcu Ozan Tufan, geçtiğimiz sezon yetenekli futbolu ile dikkatleri üzerinde toplamıştı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ozan Tufan hakkında, “Satmıyoruz, serbest kalma bedeli 20 milyon Euro’yu getiren alır” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yıldız oyuncuyu takımda tutmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve gelecek sezonun oldukça önemli olduğunu dile getiriyor. Premier Lig’de oynamayı hayal eden Ozan Tufan, Fenerbahçe’de 1 yıl daha kalıp şampiyonluk yaşamak da istiyor. Yıldız oyuncunun Fenerbahçe ile 2+1 yıl kontratı bulunuyor.

NE? NASIL?  Fenerbahçe'ye Mesut Özil , Beşiktaş'a Mario Mandzukic Transferi!