Galatasaray’a Milli Yıldız! İrfan Can Kahveci Galatasaray’a!

İddialara göre Henry Onyekuru transferinden sonra bir yıldız daha Galatasaray’lı olacak. Başakşehir’in yıldız oyuncusu İrfan Can Kahveci Galatasaray’lı olacak. Sarı-kırmızılı takım daha önce yıldız oyuncuyla anlaşmıştı fakat bonservis konusunda Başakşehir ile anlaşma sağlanamamıştı, şimdi bonservis sorunu da çözüldü.

İrfan Can Kahveci dün akşam Arda Turan’ın Fatih Terim ile paylaştığı fotoğrafı beğenerek taraftarı heyecanlandırmıştı. Galatasaray milli yıldız İrfan Can Kahveci ile 4,5 yıllık sözleşme imzalayacak.

Galatasaray’a Milli Yıldız! İrfan Can Kahveci Galatasaray’a!

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü usta isim Fatih Terim, Gençlerbirliği ile olan maçtan sonra İrfan Can Kahveci, Henry Onyekuru, Visca ve Mohamed isimlerinin takımına gelmesini istediğini duyurmuştu. Galatasaray Henry Onyekuru transferinden hemen sonra İrfan Can Kahveci’yi de kadrosuna katmak istiyor.

İddialara göre yıldız oyuncunun bonservisi için sarı-kırmızılı takım Başakşehir’e 4,5 milyon Euro ödeyecek. İrfan Can Kahveci’nin satışından da Başakşehir’e ciddi bir pay verilecek.

NE? NASIL?  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Koronavirüse Yakalandı!