Fenerbahçeli Yıldızdan Üzen Açıklama: Tek hatam Türkiye’ye gelmekti.

Fenerbahçeli Yıldızdan Üzen Açıklama: Tek hatam Türkiye‘ye gelmekti.2018/19 sezonunda Fenerbahçe’nin golcülüğünü yapmak için transfer ettiği ve hüsranla sonuçlanan isim Islam Slimani, Fransa’da röportaj verdi. Cezayirli forvet, yaptığı tek hatanın Türkiye’ye gelmek olduğunu söyledi.

Yaptığı tek hatanın Türkiye’ye gitmek olduğunu söyleyen golcü isim Islam Slimani, yaptığı açıklamada kariyerine dair önemli noktaları da ele aldı. Yıldız isim 2018/19 sezonunun sonunda takımdan ayrılmıştı.

Fenerbahçeli Yıldızdan Üzen Açıklama: Tek hatam Türkiye'ye gelmekti.

Fenerbahçeli Yıldızdan Üzen Açıklama: Tek hatam Türkiye’ye gelmekti.

İşte Islam Slimani’nin yaptığı açıklamalar:

“6 aylığına Newcastle United’a gittim, 4 ayı sakatlıkla geçti. İnsanlar bunun bir başarısızlık olduğunu söylüyor. Hayır, oynamadım çünkü sakattım. Sonra Fenerbahçe’ye gittim, iyi bir hamleydi. Bana güvenen bir teknik adam vardı, beni oynattı.

“Benim için tek hata, Türkiye’ye gitmekti.”

Fenerbahçe‘de bir sabah, benim kiralık bir oyuncu olduğumu ve gelecek yıl takımda olmayacağım için idmanlara çıkamayacağımı söylediler. Ocak ayında teklifler vardı ancak ayrılmama izin vermediler. Bana ve Benzia’ya bu yapıldı. Benim için tek hata, Türkiye’ye gitmekti.

NE? NASIL?  Erol Bulut Özil’in Maça Çıkacağı Zamanla İlgili Konuştu!

2018 yazında Monaco’ya gittim ve Türkiye’deki tecrübemden sonra aklımda sadece bir “intikam” vardı. Benim için teknik açıdan, bir önceki acılarımdan kurtulma açısından başarılı bir deneyimdi.

Olympique Lyon harika bir takım ve taraftarları da başarıya endekslenmiş durumda. Önümüzde zorlu bir görev var. Benim kazanma anlayışım var, bunun için fedakarlık yapmaya hazırım.

Fenerbahçeli Yıldızdan Üzen Açıklama: Tek hatam Türkiye'ye gelmekti.

“Vahid Halilovic bana çok destek oldu”

Cezayir Milli Takımı’ndan ilk kez davet aldığımda inanılmaz bir mutluluk yaşadım. Neredeyse 1 hafta boyunca uyuyamadım. Vahid Halilovic bana çok destek oldu, benim uluslararası tecrübe edinmemi sağladı.

2013’te Nantes’e transfer olacaktım ancak yöneticilerin saygısızlığı nedeniyle gitmedim. Benimle temasa geçtiklerine tecrübe edineceğim ile ilgili sözler verdiler ancak pazarlıklar başladığında masaya başka şeyler gelmeye başladı. Ben de transferden vazgeçmek zorunda kaldım.

2013 yazında Sporting’e transfer oldum. Profesyonel futbolun sanatsal yönlerini bana öğrettiler, Avrupa da benim yeteneklerimin farkına vardı.”

NE? NASIL?  Kim Bu Kadın ! Bu Vücudu Nasıl Yaptı ?