Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü İle Anlaştı!

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü İle Anlaştı! Fenerbahçe’nin sezon sonunda Erol Bulut ile yollarını ayıracağını ifade eden Sinan Engin, “Şu an gelen bilgiye göre Löw Fenerbahçe ile anlaşmış” dedi. Sinan Engin ayrıca, Beşiktaş’ın 6 hafta sonra şampiyonluğunu ilan edeceğini öne sürdü.

Süper Lig’in 31. haftasında karşı karşıya gelen Beşiktaş ile Fenerbahçe, maçı 1-1 skor ile bitirdi. Ev sahibi Beşiktaş, maçın son bölümlerine kadar skoru 1-0’da tuttu ancak Fenerbahçe, bitime dakikalar kala 1-1’i bulmayı başardı. Beşiktaş’ın golünü 48. dakikada Vida atarken, Fenerbahçe’nin sayısı ise 88. dakikada Ozan Tufan attı.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü İle Anlaştı!

Sinan Engin

Futbol Yorumcusu Sinan Engin’in Yorumları

”Sergen Yalçın’a ve Beşiktaş camiasına söylüyorum. Karamsarlığa kapılmayın. Beşiktaş çok iyi ve güçlü bir takım. En fazla 6 hafta sonra şampiyonluğunu ilan eder Beşiktaş. Sen şampiyon olacaksın Sergen Yalçın.”

NE? NASIL?  EURO 2020 A Milli Takım Kadrosu Açıklandı! İşte Bizim Çocuklar

“Beşiktaş’ın şampiyon olacağını biliyorum”

Derbi beraberliğine üzülmedim. Beşiktaş’ın şampiyon olacağını biliyorum. Yoksa lig erken bitecekti. Fenerbahçe dağılacaktı. Erol Bulut’nun istifası istenecekti”

“Löw Fenerbahçe ile anlaştı”

Fenerbahçe’nin sezon sonunda Erol Bulut ile yollarını ayıracağını ifade eden Sinan Engin, “Şu an gelen bilgiye göre Löw Fenerbahçe ile anlaşmış. Alman basınından haber geldi. Löw Fenerbahçe ile anlaştı” dedi.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü İle Anlaştı!

Joachim Löw