Erol Bulut 3 Yıllık Anlaşma İmzaladı! İşte Yeni Takımı! Geçtiğimiz sezon efsane bir kadro ile Fenerbahçe’yi çalıştıran teknik direktör Erol Bulut, Süper Lig takımlarından Gaziantep FK’nın teknik direktörlüğü görevine getirildi. Erol Bulut Gaziantep FK ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Erol Bulut 3 Yıllık Anlaşma İmzaladı! İşte Yeni Takımı!

Erol Bulut 3 Yıllık Anlaşma İmzaladı! İşte Yeni Takımı! Teknik direktör Ricardo Sa Pinto ile yollarını ayıran Gaziantep FK, Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Erol Bulut ile kesin olarak anlaşma sağladı. Kulübün Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre; 46 yaşındaki teknik adamla 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Gaziantep FK’nın açıklaması:

“Gaziantep Futbol Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için başarılı çalıştırıcı Erol Bulut ile üç yıllık resmi sözleşme imzaladı. 46 yaşındaki teknik direktörümüz Erol Bulut, Başkan Vekilimiz Cevdet Akınal ile yöneticilerimiz Cihan Koçer, Erhan Özmen ve Ahmet Fikret Kileci’nin de katıldığı imza töreniyle birlikte resmi sözleşmeyi imzaladı. Yeni teknik direktörümüz Erol Bulut’a kırmızı-siyahlı camiamıza hoş geldin diyor, kulübümüz arması altında başarılı bir kariyer diliyoruz. Erol Bulut’a kırmızı-siyahlı camiamıza hoş geldin diyor, kulübümüz arması altında başarılı bir kariyer diliyoruz.”

NE? NASIL?  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Koronavirüse Yakalandı!