Müzik Devi Spotify HiFi Paketiyle Kaliteyi Kulaklarınıza Getiriyor!

Müzik Devi Spotify HiFi Paketiyle Kaliteyi Kulaklarınıza Getiriyor! Çevrimiçi müzik servisi devi Spotify’den büyük bir adım geliyor. Spotify HiFi ile kullanıcılarını kaliteyle buluşturacak.

Spotify HiFi, açıklanan verilere göre yıl sonunda kullanıma açılacak gibi görünüyor. Spotify, HiFi paketiyle kullanıcılarına kayıpsız, yüksek kaliteli müzik keyfi sunmayı planlıyor. Spotify, HiFi paketi ile ilgili “CD kalitesinde kayıpsız müzik” açıklamasını yaptı.

Müzik Devi Spotify HiFi Paketiyle Kaliteyi Kulaklarınıza Getiriyor!

Spotify HiFi paketi için herhangi bir özel ekipmana gerek duymadan, her yerde çok kaliteli müzikler dinleyebileceksiniz. Yüksek kaliteli müziklerle zevkin doruklarına ulaşacaksınız.

Spotify HiFi paketinin fiyatlandırmasının ne olacağı henüz açıklanmadı ama fiyatların çok ekonomik olacağı beklenmemekte.

Müzik Devi Spotify HiFi Paketiyle Kaliteyi Kulaklarınıza Getiriyor!

Amazon Music ve Tidal’dan sonra HiFi paketi ile adım atan Spotify, CD kalitesinde müzik sunacağını iddia ediyor. Spotify HiFi paketinin fiyatının ne olacağı bilinmemekle beraber, rakiplerinden Amazon Music aylık 15 dolar, Tidal aylık 20 dolar karşılığında hizmet sunuyor.

NE? NASIL?  Herkesin Kullandığı iPhone’nin Şaşırtan Özelliği!

Spotify, açıkladığı son verilere göre, toplam aylık aktif kullanıcı sayısı 345 milyon civarına gelmiş durumda. Bu kullanıcılarından Premium abone olanlar 155 milyon civarında, reklamlı kullanan kullanıcılar ise 200 milyon civarına gelmiş durumda.